СТО «MOTOR» – найсучасніша станція технічного обслуговування автомобілів

2021-04-19 11:46

СТО «MOTOR» – найсучасніша станція технічного обслуговування автомобілів, загальною площею понад 770 кв. м, пропонує всім власникам автівок вигідно підготувати свій автомобіль до нового весняного сезону.

При цьому, щоб найнеобхідніші послуги, а також усунення наслідків зими для автомобіля, стали ще більш доступними, з 10 квітня по 10 травня діють спеціальні умови для всіх клієнтів! 

Починаючи з 10 квітня автовласники, які звернуться в наш автосервісний центр, отримують ДИСКОНТ у розмірі 10% на послуги й до 20% на запасні частини. 

Таким чином, у період дії спеціальних умов, клієнти можуть значно оптимізувати витрати на такі популярні сезонні послуги, як шиномонтаж, ремонт ходової, трансмісії, електрообладнання або двигуна. Умова АКЦІЇ - клієнт повинен підписатися на сторінку СТО «MOTOR» у соціальній мережі Facebook або Instagram: @sto.motor

Зручний сервіс

Для зручності клієнтів у сервісному центрі «MOTOR» є спеціальні зони для очікування клієнтами своїх автівок із ремонту. Чарівна дівчина завжди запропонує клієнтам ароматну каву або чай. У кімнаті очікування є можливість перегляду телевізійних програм або можливість спостерігати, завдяки камерам відконагляду, розташованим у зоні сервісу, за ремонтом власної автівки. Спеціалісти СТО «MOTOR» мають багаторічний досвід роботи з автівками – понад 10 років. Їхня кваліфікація підтверджена дипломами та сертифікатами про досягнення автомобільної майстерності різних напрямків. 

Інші новини:


Про ВІЛ – компетентно. І з перших уст

День, коли світ згадує людей, які померли від СНІДу, цього року припадає на 16 травня. Із нагоди цієї дати в пресцентрі DPNEWS.COM.UA відбулася зустріч із головою правління благодійної організації «Чернігівська МЕРЕЖА» Анжелою Мойсеєнко.

2021-05-14 08:51