Студентка Ніжинського університету – серед переможців Всеукраїнського конкурсу

2021-04-19 08:02

Студентка 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» Олеся Шейко (науковий керівник – доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Жанну Володченко) отримала диплом ІІІ ступеня на всеукраїнському конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти». Про це повідомляється на сайті НДУ ім. М. Гоголя.

Це вже не перша перемога цього перспективного наукового тандему, але від цього не менш приємна і є результатом кропіткої роботи. Недарма Жанна Володченко визнана кращим викладачем року в університеті у науковій роботі зі студентами. Адже до фіналу цього конкурсу потрапила ще одна її підопічна – магістрантка спеціальності «Освітні, педагогічні науки» (освітня програма «Позашкільна та інклюзивна освіта») Анастасія Литовченко, яка теж представила дослідження на високому рівні.

Фото НДУ ім. М. Гоголя

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42