Студентка Ніжинського університету – серед переможців Всеукраїнського конкурсу

2021-04-19 08:02

Студентка 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» Олеся Шейко (науковий керівник – доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Жанну Володченко) отримала диплом ІІІ ступеня на всеукраїнському конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти». Про це повідомляється на сайті НДУ ім. М. Гоголя.

Це вже не перша перемога цього перспективного наукового тандему, але від цього не менш приємна і є результатом кропіткої роботи. Недарма Жанна Володченко визнана кращим викладачем року в університеті у науковій роботі зі студентами. Адже до фіналу цього конкурсу потрапила ще одна її підопічна – магістрантка спеціальності «Освітні, педагогічні науки» (освітня програма «Позашкільна та інклюзивна освіта») Анастасія Литовченко, яка теж представила дослідження на високому рівні.

Фото НДУ ім. М. Гоголя

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57