На сесії  Чернігівської районної ради

2021-04-15 18:00

На сесії  Чернігівської районної ради, що відбулося сьогодні, депутати розглянули і прийняли цілу низку важливих питань, серед яких було і звернення до Президента України,  Верховної Ради, Кабінету Міністрів щодо недопущення ліквідації ДП «Добрянське лісове господарство» як юридичної особи.

У тексті документу, ініційованого депутатами від  політичної партії «РІДНИЙ ДІМ», зазначається, що в разі ліквідації підприємства люди втратять робочі місця, а громада – численні податки. Цього не можна допустити в жодному разі. З огляду на важливість озвученого питання, депутати підтримали звернення. 

Нагадаємо, що Добрянському лісгоспу – 90 років, це одне з найстаріших підприємств області. Його площа – понад 41 тисяча гектарів. За об’ємами лісозаготівлі та перероблювання він один із найбільших в області. А серед 12 лісгоспів Чернігівщини посідає перше місце.

Добрянський лісгосп виконує багато функцій. Цей комплекс робіт дає можливість мати достойну заробітну плату, фінансовий стан і соціальну сферу.

Зараз у Добрянському лісгоспі працюють 240 працівників. У цеху з перероблювання деревини – 90.

Жителі Добрянки проти закриття цього бюджетоутворюючого підприємства, адже тут працює багато мешканців. 60 % надходжень до бюджету громади – саме від лісгоспу. 

Фото з сайту Чернігівської районної ради

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42