На сесії  Чернігівської районної ради

2021-04-15 18:00

На сесії  Чернігівської районної ради, що відбулося сьогодні, депутати розглянули і прийняли цілу низку важливих питань, серед яких було і звернення до Президента України,  Верховної Ради, Кабінету Міністрів щодо недопущення ліквідації ДП «Добрянське лісове господарство» як юридичної особи.

У тексті документу, ініційованого депутатами від  політичної партії «РІДНИЙ ДІМ», зазначається, що в разі ліквідації підприємства люди втратять робочі місця, а громада – численні податки. Цього не можна допустити в жодному разі. З огляду на важливість озвученого питання, депутати підтримали звернення. 

Нагадаємо, що Добрянському лісгоспу – 90 років, це одне з найстаріших підприємств області. Його площа – понад 41 тисяча гектарів. За об’ємами лісозаготівлі та перероблювання він один із найбільших в області. А серед 12 лісгоспів Чернігівщини посідає перше місце.

Добрянський лісгосп виконує багато функцій. Цей комплекс робіт дає можливість мати достойну заробітну плату, фінансовий стан і соціальну сферу.

Зараз у Добрянському лісгоспі працюють 240 працівників. У цеху з перероблювання деревини – 90.

Жителі Добрянки проти закриття цього бюджетоутворюючого підприємства, адже тут працює багато мешканців. 60 % надходжень до бюджету громади – саме від лісгоспу. 

Фото з сайту Чернігівської районної ради

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58