Ніжин долучився до акції «Озелення України-2021»

2021-04-16 06:27

12 квітня в межах цієї акції на території Ніжинської гімназії №3 та в сквері ім. Ю. Лисянського висадили ялинки та дуби. 

Акція відбулася за участі міського голови Олександра Кодоли, його заступників Федора Вовченка та Сергія Смаги, секретаря міської ради Юрія Хоменка. До висадки дерев охоче приєдналася молодь, повідомляється на сайті Ніжинської міської ради.
А 10 квітня висаджували саджанці дерев уздовж набережної річки Остер. В акції взяли участь ніжинські школи, садочки, ОСББ, громадські організації та небайдужі громадяни.

– Проєкт «Озеленення України» – гарна екологічна ініціатива. Його мета - відновлення екосистеми України та світу загалом, зміна екосвідомості людей у всьому світі для шанобливого ставлення до природи. Дякую організаторам акції та всім, хто долучився до озеленення нашого міста не тільки на окремих локаціях, а й висадив дерева біля свого будинку, у дворі, –  зазначив Олександр Кодола.

Наведення ладу в Ніжинській територіальній громаді триває – з 24 березня по 24 квітня тут проходить місячник із благоустрою та санітарного очищення міста.

Фото з сайту Ніжинської міської ради

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13