Криза у Прилуках триває

2021-04-15 08:59

У Прилуках триває конфлікт між депутатською більшістю в Прилуцькій міській раді та міським головою Ольгою Попенко, котра, як вважають депутати більшості, в незаконний спосіб позбавила народних обранців права визначатись на сесії стосовно кадрових рішень та інших питань.

Через це Прилуки сьогодні – єдина громада в Україні, що досі живе без прийнятого бюджету. Тож можна вважати, що ситуація в місті давно вже вийшла за межі локального конфлікту. 

Депутати більшості вкотре намагаються закликати очільницю міста до діалогу, але Ольга Попенко залишається глухою до цих звернень – міська влада навіть не дає згоду на спільну зустріч депутатів міськради із залученням ЗМІ, повідомляє на своїй ФБ-сторінці депутат Прилуцької міськради від партії «РІДНИЙ ДІМ Прилуки» Артем Рожко.

Тож депутати більшості намагаються достукатися до Прилуцького міського голови з мережі Фейсбук та зі сторінок місцевої преси. 

Так, депутатка Прилуцької міської ради від партії «Слуга народу» Тетяна Пахомова пише у Фейсбуці: «Ольго Михайлівно, ми всі вже втомилися від Вашої брехні й спотворених фактів. Досить! Зустрічатися Ви не хочете, домовлятися не збираєтеся або ж не вмієте, на конструктивний діалог не йдете. По телебаченню розповідаєте якусь фантасмагорію, те, що створене Вашою уявою, але чого немає і не може бути в дійсності. Погарячкували – і досить, час працювати!

Ще раз звертаюся до Вас: прислухайтеся до депутатів, які поки ще Вас підтримують. Налаштуйтеся, врешті-решт, на працю, прокидайтеся від зимової сплячки, до роботи!»

А в місцевому друкованому виданні «Град Прилуки» вийшла стаття під красномовною назвою «Злочинний ажіотаж», в якій Світлана Яременко, депутатка Прилуцької міської ради 5-6 скликань, зазначає, що в підконтрольному міській раді ЗМІ обливають брудом опозиційних депутатів. «Журналісти беруть коментарі у людей на вулицях міста. І знову, як і у виборчий період, співає «хор Ольги Попенко». Одні й ті ж самі люди, яких ми з вами всі знаємо. Це ветерани, бабусі, двірники з комунальних служб. Чому журналісти не чують молоді, не підходять до них? І чому телебачення «Прилуки» не допускає до ефіру депутатів із опозиції, а висвітлюють думку однобоко – тільки провладних депутатів та прихильних до влади людей? Тому, що мер міста «приватизувала» телебачення! А за великим рахунком, це телебачення громади. До речі, комунальне».

Світлана Яременко також зазначає, що депутати готові зустрітися з міським головою, щоб обговорити бюджет та інші нагальні питання. Але, на жаль, ця зустріч так і не відбулася. Через це страждає вся громада, адже її бюджет досі не прийнятий.
Вже тривалий час депутати від партій «РІДНІЙ ДІМ», «Європейська партія України», ОПЗЖ, «Сила і честь», «Наш край» чекають реакції і на передане міському голові звернення щодо проведення погоджувальної ради депутатів від усіх фракцій за участю міського голови. 

Зважаючи на кризу в Прилуцькій міській раді, минулого тижня, на запрошення депутатів, Прилуки відвідала перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш.

Вислухавши позицію депутатів та обговоривши реалії, в яких зараз вимушене жити місто, Ніна Петрівна запевнила присутніх, що обласна рада, в межах своїх повноважень, сприятиме якнайшвидшому вирішенню проблеми. 

Перший заступник голови обласної ради висловила підтримку законним вимогам депутатів, ще раз наголосивши, що роботу міської ради необхідно повернути в законодавче поле. Як депутат від «РІДНОГО ДОМУ» вона наголосила на тому, що вся команда партії підтримує колег-депутатів, які намагаються побороти свавілля міського голови Прилук.

Алла ПРИМА
Фото з Інтернету

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55