Ніна Лемеш відвідала навчальні заклади для дітей із особливими освітніми потребами

2021-04-15 08:29

Минулого тижня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш перебувала із робочою поїздкою на Прилуччині. 

Керівниця завітала та ознайомилася з роботою і матеріально-технічною базою комунальних закладів освіти обласної ради, які опікуються дітьми з особливими потребами,  — Удайцівським та Прилуцьким навчально-реабілітаційними центрами і Прилуцькою спеціальною школою, де здобувають початкову та базову загальну середню освіту діти дошкільного й молодшого шкільного віку з особливими освітніми потребами, що зумовлені стійкими інтелектуальними порушеннями.

Перший заступник голови обласної ради відзначила зусилля педагогічних працівників та медичних фахівців НРЦ і спеціальної школи та зазначила, що справедливий доступ і створення оптимальних умов для здобуття якісної освіти, соціалізації та інтеграції дітей з особливими освітніми потребами у суспільство є важливим питанням, над яким потрібно спільно працювати і освітянам, і органам влади. Також як перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Ніна Лемеш передала вихованцям пам’ятні подарунки від регіонального осередку НОК.

Фото з офіційного веб-порталу Чернігівської обласної ради
 

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58