Менські активісти висадили дубову алею на пам’ять про загиблих героїв-земляків

2021-04-12 10:41

На галявині біля старого Куковицького шляху у Мені активісти висадили сотню саджанців дерев – на пам’ять про загиблих на буремному сході України наших земляків, повідоляється на сайті Менської міської ради.

Акція відбулася з нагоди Дня довкілля та за підтримки ГО «Бойове братерство», спілок афганців, чорнобильців, воїнів АТО (ООС), матерів загиблих героїв, представників військового комісаріату та активістів. Участь у заході взяв і Менський міський голова Геннадій Примаков.

Фото з сайту Менської міської ради
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42