Менські активісти висадили дубову алею на пам’ять про загиблих героїв-земляків

2021-04-12 10:41

На галявині біля старого Куковицького шляху у Мені активісти висадили сотню саджанців дерев – на пам’ять про загиблих на буремному сході України наших земляків, повідоляється на сайті Менської міської ради.

Акція відбулася з нагоди Дня довкілля та за підтримки ГО «Бойове братерство», спілок афганців, чорнобильців, воїнів АТО (ООС), матерів загиблих героїв, представників військового комісаріату та активістів. Участь у заході взяв і Менський міський голова Геннадій Примаков.

Фото з сайту Менської міської ради
 

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57