Чернігівщина за кілька днів може вийти з красної зони

2021-04-12 09:03

На Чернігівщині, як і в Закарпаській і чернігівецькій областях, знижуються показники щодо захворюваності на COVID-19 і цього тижня вони перейдуть із червоної до жовтої зони епідеміологічної небезпеки. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі 5 каналу в понеділок, 12 квітня.

«Чернігівська, і Закарпатська, і Чернівецька області вже підходять до того, що в найближчі дні – три-чотири-п'ять днів –і вони перейдуть з «червоного» на «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки. Це означає, що у них будуть зняті жорсткі карантинні обмеження», – сказав Ляшко.

Загалом по України спостерігається зниження кількості хворих – станом на 12 квітня зареєстровано 7 856 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, серед захворілих – 355 дітей та 119 медпрацівників.

У Чернігівській області, зокрема, станом на сьогодні – 255 випадків.

Фото з Інтернету 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13