Починаємо тотальну підготовку обличчя до активного сонечка та літа!

2021-04-12 07:13

Спекотний клімат і сонячне випромінювання несприятливо впливають на нашу шкіру - виснажується її гідрорезерв, з’являються пігментація і фотостаріння.

Тому до сонечка потрібно готуватися! І я розповім – як.

Звичайно, за допомогою біоревіталізації! Найкращі препарати гіалуронової кислоти з антиоксидантами, особливо якщо ваша шкіра схильна до пігментації – Meso-Xantin F199.

Якщо такої схильності у вашої шкіри немає, то вам варто обрати препарати пролонгованої дії - Twac 2.0 і Twac 3.0. Вони – на основі полінуклеотидів і гіалуронової кислоти. Після цих препаратів шкіра стає зволоженою і набуває свіжого кольору, підвищується її еластичність. Прекрасна профілактика передчасного старіння!

Ще один шикарний препарат – Meso-Wharton P199, який показаний для лікування і профілактики вікових змін шкіри. Він впорається зі зморшками, втратою тонусу, еластичності й сухістю шкіри, оскільки впливає на стовбурові клітини дерми, стимулює «народження» нової клітини.

Хто не може робити ін’єкційні процедури, є ідеальний варіант – пілінг PRX-T33. Його ще називають всесезонним пілінгом, «хімічною біоревітализацією». Це омолодження шкіри без ін’єкцій. Не потребує реабілітації, тобто, ви не будете відірвані від звичайного життя.

Пам’ятаймо про хімічні пілінги, котрі дозволять відновити шкіру, поліпшити її рельєф, освітлити.

І, звичайно ж, ботулінотерапія. Прекрасний засіб для «стирання» мімічних зморшок із вашого обличчя (на лобі, міжбрів’ї, навколо очей, губ, на носі). Він також дозволить скорегувати овал обличчя, зробити лице вужчим, зменшити зморшки на шиї.
Ботулінотерапія ліквідує й гіпергідроз (підвищене потовиділення). І мова не тільки про ділянки під пахвами, а ще й про долоні та стопи. Така процедура зробить ваше життя набагато комфортнішим.

Приходьте на консультацію, і я підберу найбільш придатні саме для вас препарат та процедуру!

Косметолог-дерматолог Ольга Хандога, телефон – 050-172-25-49

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53