Корюківська лікарня отримала новий апарат для ультразвукової діагностики

2021-04-09 07:54

На цьому УЗД-сканері працює лікар Володимир Веретенник. Про нову техніку та про те, як потрапити на УЗД і скільки коштує діагностика – розпитали Сусіди.Сіty.

Володимир Миколайович розповів, що вже два тижні працює на новому апараті корейського виробництва «LOGIQ P9».

Новий апарат УЗД

- Це високоякісний апарат останньої моделі з покращеними характеристиками, - каже лікар УЗД Володимир Веретенник. - Наша лікарня як один з опорних медзакладів отримала його в рамках національної програми «Велике будівництво».
Нині у Корюківській лікарні працюють двоє лікарів ультразвукової діагностики вищої категорії, є п’ять апаратів УЗД. За день лікарі в середньому приймають по 10-15 пацієнтів.

Як потрапити на УЗД

Володимир Веретенник розповів, що пройти УЗД можна за направленням сімейного лікаря (безкоштовно) або без направлення (платно).

Пацієнт з направленням від лікаря повинен записатися на ультразвукову діагностику на вільний час і день у реєстратурі медзакладу. Пацієнт без направлення звертається одразу у кабінет УЗД. Вартість ультразвукової діагностики сплачує через термінал.

Так, зробити УЗД нирок обійдеться у 93 грн 60 коп, органів черевної порожнини – 198 грн 90 коп, колінного суглоба – 112 грн 70 коп, щитоподібної залози – 113 грн 10 коп, органів малого тазу – 134 грн 20 коп тощо.

Володимир Миколайович каже, що зробити УЗД у Корюківці можуть не тільки місцеві, а й мешканці інших районів. Хворих зі стаціонару лікарні обслуговують поза встановленою чергою.

Фото Сусіди.Сіty

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03