Ініціатива для малого та середнього бізнесу: COVID-19 Бізнес-клініка відкрита для підприємців за підтримки ЄС на базі Чернігівської ТПП

2021-04-08 17:03

І це — третя бізнес-клініка із семи, котрі відкриваються в Україні. З цього приводу  сьогодні в Чернігівській регіональній торгово-промисловій палаті відбулася пресконференція, у якій можна було взяти участь і онлайн. Варто зазначити, що Ініціатива COVID-19 Бізнес-клініки впроваджується в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Модератор пресконференції  — президент Чернігівської ТПП Костянтин Іванов, вікриваючи захід, зазначив, що під час кризи, яка виникла через пандемію COVID-19 та її економічні наслідки, багато підприємств потребують підтримки. Такою “швидкою допомогою” для багатьох із них є Ініціатива COVID-19 Бізнес-клініки. Вони створені, аби допомогти українським малим та середнім підприємствам відреагувати на складні економічні виклики, що стали наслідками пандемії COVID-19. Одним із таких бізнес-осередків і стала Бізнес-клініка на базі Чернігівської ТПП. 

Сьогодні чимало підприємців стикаються із труднощами, намагаючись підтримати свій бізнес у мінливих умовах пандемії COVID-19. ЄС прагне допомогти представникам українського малого і середнього бізнесу у подоланні кризи. Про це був виступ на пресконференції  Бенжаміна Клінгера, програмного директора GIZ. Пан Клінгер, зокрема зазначив, що цей проєкт почав реалізовуватися на початку пандемії, адже економіка не могла чекати. До того ж бізнес та його можливості часто залежать від особистих контактів, а в пандемію вони зазвичай руйнуються. Тому  ініціатива є підтримкою малого та середнього бізнесу в ці складні часи. Чернігівська Бізнес-клініка — третя відкрита в Україні. А загалом їх буде сім. „Ми раді допомогти , — зазначив пан Бенжамін Клінкер, — запрошуємо підприємців долучилися до цієї корисної ініціативи”.

Про інформаційне партнерство стосовно проєкту  COVID-19 Бізнес-клініки говорили директорка Славутицького міського фонду підтримки підприємництва Оксана Литвинова та віцепрезидентка Сумської ТПП Євгенія Білан.

А координаторка проєкту та віцепрезидентка Чернігівської ТПП Лариса Циган презентувала ініціативи проєкту й план заходів. Перший вебінар із Тетяною Пашиною «Нові підходи в HR: де ж у нього кнопка?», який відбудеться вже 9 квітня, порушить питання не тільки про адаптацію роботи під умови, які спричинила пандемія, але й про особливості взаємодії з поколінням Z та інші гострі теми для HR-спеціалістів. 

Відомий у бізнес-колах Віктор Роман розкаже, як змінились тренди в управлінні запасами та ланцюгом постачання на наступному вебінарі “Продати не можна зберігати!” У травні відбудуться вебінари на такі гарячі теми: “Просування в Інстаграмі”, “Фінансова лабораторія” та “PR терапія (для надавачів послуг)”. 

Підприємцям же протягом дії проєкту пропонуються вебінари, тренінги, бізнес-бранчі, консультації, менторські програми, бізнес-діагностика, залучення  галузевих експертів, досвідчених менторів для допомоги в реалізації власних бізнес-завдань. І багато іншого корисного для підприємництва. 

Термін проєкту: 1.04. – 31.10.2021 р. Мета ініціативи – підтримка мікро, малого та середнього бізнесу (ММСП) для підвищення їх конкурентоспроможності; сприяння виходу малих та середніх підприємств на міжнародні ринки; подолання негативних наслідків пандемії для бізнесу. У фокусі - підвищення стійкості, продуктивності та інноваційності підприємств різних галузей економіки з пріоритетом на харчовій галузі, легкій промисловості, деревообробці та машинобудуванні, а також на підтримці підприємств, очолюваних жінками. 

Додаткову інформацію щодо участі можна дізнатись на сторінці проєкту сайту Чернігівської ТПП (https://chamber.cn.ua/business-klinika/) або від асистентки проєкту Тетяни Селезень за телефоном: +38 (095) 271 4402.

Підготувала Людмила ПАРХОМЕНКО

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42