Роман Резнік: «Я відстоюю інтереси своїх виборців»

2021-04-08 10:04

Роман Резнік – депутат молодий, працює свою першу каденцію. Обрався від партії «РІДНИЙ ДІМ», яка утворює більшість у Чернігівській міській раді. Це – вияв високої довіри виборців як до політичної сили, так і до її лідера – міського голови Владислава Атрошенка.

– Романе, як це – працювати у такій команді?

– Коли працюєш із однодумцями, відчуваєш підтримку і взаєморозуміння з боку лідера та колег, маєш конструктивний діалог із начальниками управлінь, то реалізовувати свої функції, що ґрунтуються на запитах, котрі надходять від виборців, набагато легше.

– Ви входите до складу комісії з питань комунальної власності, бюджету та фінансів. Як на мене, цілком логічний вибір напрямку роботи, адже ви – фаховий фінансист, закінчили Чернігівський політех за цією спеціальністю. Займаєтесь інвестуванням у нерухомість і будівництво. Чи допомагають вам у депутатській роботі ваші знання та досвід?

– Звичайно. Однією із основних цілей, що я ставив перед собою, йдучи на цю відповідальну ділянку роботи, це виконання завдань, котрі перед нами, депутатами цієї каденції, поставив міський голова Владислав Атрошенко. Перш за все, це вирішення різних питань благоустрою. Наприклад, ремонт та переобладнання міждворових проїздів, прибудинкових територій, майданчиків. А двори в окрузі, який я представляю, потребують серйозної уваги. Тепер, зустрічаючись зі спеціалістами, керівниками структурних підрозділів міської ради, ми чуємо і розуміємо одне одного. Так, під час нещодавньої робочої зустрічі з очільником міського управління ЖКГ Ярославом Куцом, ми пропрацювали ряд питань мого округу.

Зокрема:

* стосовно заміни покриття та облаштування спортивного майданчика за вулицями Котляревського, 4 та 13, П’ятницька 92 та 94;

* до мене, як до депутата, було чимало звернень щодо ремонту сходинок за адресою: проспект Миру, 65 та 75 Б. Це питання озвучив під час останньої сесії, сподіваюся на швидке й позитивне його вирішення;

* також обговорили з Ярославом Валентиновичем необхідність організації і ремонту освітлення у дворі за проспектом Миру, 61;

* озвучив і запит мешканців про кронування аварійних дерев на П’ятницькій, 124.

Раніше як депутат я ініціював ще ряд питань, котрі ми також обговорили з начальником управління ЖКГ. Зокрема, ремонт на тротуарній зоні на вулиці П’ятницькій, а також від вулиці Київської до Котляревського. Я, до речі, відстояв питання ремонту тротуарів та міждворових доріг і в районі ЗАЗу на проспекті Миру 249, 251, 253, та, як і обіцяв під час виборчої кампанії, закцентував на доцільності та отримав підтримку в питанні проведення робіт із благоустрою  та  ремонту внутрішньо–дворових проїздів на вулицях П’ятницькій, Київській, Мстиславській.

Сподіваюся на позитивні зміни у нашому окрузі найближчим часом.

– Минуло майже п’ять місяців, як ви отримали статус депутата. Як налаштована ваша робота? Як працюєте у період між сесіями та й на самих сесіях?

– Між сесіями спільно з моєю помічницею працюємо над зверненнями громадян. Тетяна – щоденно, щохвилини на зв’язку з виборцями. Проводимо зустрічі у нашій новій громадській приймальні, збираємо первинну інформацію, готуємося до особистого прийому, що відбувається кожний останній четвер місяця. Але і протягом іншого періоду часу я зустрічаюся з мешканцями – у дворах. Здебільшого, ці зустрічі відбуваються за результатами опрацювання інформації, що до нас надходить. Після такого спілкування готуємо звернення, які переадресовуємо у відповідні структури і, головне, контролюємо їхнє виконання й отриманий результат.

Щодо підготовки депутатських звернень, я намагаюся не озвучувати їх на сесіях, а готую їх в робочому поточному режимі. Якщо необхідна підтримка міського голови, направляю їх до нього. Але, як правило, все вдається вирішити з профільними управліннями шляхом діалогу. Відчуваємо віддачу від тих питань, що ми їм озвучуємо.

– Карантинні обмеження накладають певний відбиток?

– Однозначно. Було заплановано багато зустрічей у дворах, які тепер довелося відкласти – неможна піддавати небезпеці людей. Але ми спілкуємося дистанційно – постійно інформуємо своїх виборців про хід робіт та вирішення питань на сторінці Фейсбук, підтримуємо контакт за телефоном та месенджерами. Маю сказати, що карантин не став на заваді у спілкуванні, швидше, навпаки.

– Що з обіцяного виборцям взято в роботу або реалізовано?

– Ще під час зустрічей із виборцями під час передвиборчої кампанії до мене звернулися мешканці мікрорайону ЗАЗ. Вони просили посприяти відремонтувати міждворові проїзди. Я тоді побував у дворах, побачив проблему і пообіцяв розібратися. Цей мікрорайон давно потребував уваги, і міський голова пообіцяв, що він обов’язкового зверне на нього більш пильну увагу.
Можу поінформувати що вже незабаром ремонтуватимуться міждворові проїзди на проспекті Миру, 249, 251, 253 – це мікрорайон ЗАЗу.

* Триває ремонт вулиці П’ятницької – від Київської до Котляревського. Там перекладають бордюрний камінь, облаштовують тротуар, заїзди у двори, роблять благоустрій. Це та обіцянка, яку я давав. Хоча її і не вдалося реалізувати до настання холодів, але зараз роботи відновилися.

* Ще один проєкт, який потребував чимало часу і зусиль, але це була одна з моїх найперших обіцянок – ремонт дороги і міждворових проїздів на вулицях Київській, 2 і 6, Мстиславський, 48 і 50, П’ятницькій, 51, 53 і 61. Наразі цей проект доопрацьовується, планую комплекс зустрічей із мешканцями прилеглих будинків для визначення зручних та комфортних перетворень, безпосередньо спираючись на думку мешканців. Сподіваюсь, що найближчим часом почнуться роботи на цьому відрізку.

Я дуже відчуваю допомогу в реалізації цих проєктів від міського голови Владислава Атрошенка і від начальника управління ЖКГ Ярослава Куца.

* Зверталися до мене також і щодо встановлення спортивного майданчику на ЗАЗі. Загалом, облаштування подібних спортивних майданчиків – із тренажерами, полями – одне із пріоритетних завдань, що ставить перед нами міський голова.
Планую лобіювати це питання, тож комунікую та співпрацюю з активними мешканцями цього мікрорайону, вони збирають підписи для реалізації проєкту. Саме так відбувалося при обговоренні про облаштування ще одного спортмайданчику – у великому дворі за вулицями Котляревського, 4 та 13, П’ятницької, 92 та 94, проспекту Миру, 89. Там потрібно замінити зруйноване асфальтне покриття на мультифункціональне сучасне поле, що дасть можливість великій кількості мешканців із користю для здоров’я проводити свій вільний час. Це питання я озвучив під час останньої сесії.

* Є необхідність облаштування спортивного майданчика в районі вулиць Мстиславська, 81, 83 та Гонча, 78, 84.

* За зверненням виборців, зокрема, мешканців будинку на вулиці Кошового, 35, вдалося досягти порозуміння та запланувати ремонт внутрішнього міждворового проїзду.

* Про проблемні питання жителів двору за проспектом Миру, 65 та 75 Б мені теж стало відомо ще під час виборчої кампанії. Вони стосувалися непристосованих для дітей та маломобільних груп населення ділянок двору, зокрема, мова йшла про аварійні сходи, що ведуть до дитячого майданчика. З цього приводу, на запит виборців нашого округу, підготував депутатські звернення.

– Знаю, що депутати, як правило, тісно працюють із закладами освіти на своїх округах. У вас також налагоджена така співпраця?

– Так, маю гарні стосунки з очільниками всіх навчальних закладів, що розташовані у межах мого виборчого округу. Найбільш плідна співпраця відбувається з керівниками шкіл № 19 – Людмилою Шелупець і № 1 – Ольгою Шелест.

Ще до того, як став депутатом, я багато з ними спілкувався. З Людмилою Шелупець ми опрацювали комплекс питань, тож знаю всі проблеми закладу. Коли я був обраний, ми одразу визначилися із так званою «зеленою картою» тих робіт, що мають бути тут проведеними. За моєї ініціативи спільними зусиллями з колегами по депутатському корпусу, начальниками управлінь та за підтримки міського голови на етапі формування бюджету міста були закладені кошти – 3,5 млн грн – на проведення капітальних ремонтів у загальноосвітній школі № 19, перш за все, санвузлів та системи опалення.

Така ж співпраця відбувається і з ЗОШ № 1, що входить до нашого округу. За підтримки колег відстояв виділення фінансування для капітального ремонту харчоблоку та ремонту актового залу з заміною крісел та підлоги. Також підтримав деякі ремонтні роботи у зазначеному закладі за рахунок коштів депутатського фонду.

– Маєте можливість звернутися до своїх виборців зі сторінки газети та поінформувати, де і як вони можуть із вами зустрітися.

– Я хочу, щоб мої виборці розуміли: зміни, котрі відбуваються у їхніх мікрорайонах, це результат кропіткої системної праці, взаєморозуміння, лобіювання інтересів нашого виборчого округу та діалогу між усіма учасниками процесу. Нас чують, бачать і розуміють. Проблеми, які озвучують мешканці, або вже вирішені ще за результатами передвиборчої кампанії, або, сподіваюсь, будуть вирішені найближчим часом. Це досягнуто як моїми зусиллями як депутата, так і зусиллями команди на чолі із її лідером, міським головою Владиславом Атрошенком, його заступником Олександром Ломако, начальниками управлінь, зокрема очільником управління ЖКГ Ярославом Куцом. Можливо, ця робота на перший погляд не зовсім помітна, але вона постійно ведеться – серйозно і цілеспрямовано. Тож коли люди виходять на вулицю і бачать новий асфальт, тротуари, благоустрій території, облаштовані дитячі чи спортивні майданчики, вони мають розуміти – це робота цілої команди і депутата від їхнього округу. Я відстоюю і надалі відстоюватиму інтереси своїх виборців.

Звернутися до мене можна через громадську приймальню за адресою: вул. Гонча, 17. Прийом громадян здійснюється в останній четвер кожного місяця з 16:00 до 18:00 (відповідно до попередньої домовленості за номером: 093–161–96–94).

Спілкувалася Алла ПРИМА

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42