За підтримки Благодійного фонду Сергія Тігіпка у школі села Харкове відремонтували їдальню!

2021-04-08 06:52

Нещодавно у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, що в Талалаївській громаді Чернігівської області, завершились ремонтні роботи у приміщеннях їдальні та харчоблоку. Ініціативу з оновлення обладнання та меблів обідньої зали підтримало підприємство «ТАС Агро Північ» та Благодійний фонд Сергія Тігіпка.

У ході робіт, завдяки аграріям було придбано вагому частку кухонного оснащення, зокрема: електронну плиту, жарочну шафу, спеціальний витяжний зонт, холодильник, бойлер, м’ясорубку, електронні ваги та баки для відходів. Замінили також і сантехніку, тепер у харчовому блоці нові раковини та ванна для миття посуду. Шкільна кухня потребує чистоти та бездоганного порядку, тому в приміщенні також розмістили нові столи та стелажі з нержавіючої сталі. Загальна вартість наданої «ТАС Агро Північ» матеріальної допомоги Харківському навчальному закладу сягнула 130 тисяч гривень.

«Будь-якому кухарю приємно і комфортно працювати у такому приміщенні, а дітям, у свою чергу, приємно обідати стравами, які було приготовано з любов’ю. Ми й самі досі не можемо до кінця збагнути, що все це належить нашій школі. Оновлення харчоблоку та їдальні було нашою давньою мрією, яка нарешті втілилася у життя. Адміністрація навчального закладу, працівники, батьки та учні висловлюють щирі слова подяки підприємству «ТАС Агро Північ», Благодійному фонду Сергія Тігіпка та усім тим, хто, був причетний до проведеної роботи», – розповів директор Харківської школи Сергій Шевченко.

Підприємство «ТАС Агро Північ» та Благодійний фонд Сергія Тігіпка співпрацюють з громадою села Харкове з 2014 року. З цього ж часу аграрії підтримують і сільську школу. За сім років у навчальний заклад було інвестовано півмільйона гривень, завдяки чому придбано сучасне технічне обладнання – мультимедійні комплекси, ноутбуки, принтери, проектор і цифровий фотоапарат, музичне обладнання тощо. Крім того, саме за підтримки «ТАС Агро Північ» та Благодійного фонду в школі замінили класні меблі, а також закупили спортивний інвентар.

«Ми неодноразово повторювали та будемо працювати над цим далі – майбутнє України нерозривно пов’язане із благополуччям наших дітей. Забезпечуючи молодші покоління гідними умовами для дорослішання, якісною освітою та дозвіллям ми будуємо нове суспільство. «ТАС Агро Північ» з радістю підтримує всі ініціативи освітян, які звертаються до нас по допомогу. Об’єднавшись із Благодійним фондом Сергія Тігіпка ми щороку забезпечуємо навчальні заклади Талалаївського району матеріальною підтримкою. Тому ми дійсно раді бути причетними до такої доброї справи, як ремонт їдальні та харчового блоку у Харківській школі», – підсумував Генеральний директор «ТАС Агро Північ» Анатолій Коваль.

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42