Олена Дмитренко побувала з візитом у ВСЦ «Крок до тварин»

2021-04-06 18:00

Голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко під час зустрічі з чернігівськими журналістами у пресцентрі «ДП» на проєкті «Кава з депутатами пообіцяла, що завітає до чернігівського ветеринарно-стерилізаційного центра, щоб подивитися, як налагоджена його робота.

Обіцянку виконала, сьогодні вона на запрошення очільниці центру Тетяни Діденко побувала на підприємстві. Завітала не з пустими руками – привезла у подарунок кілька мішків корму для тварин, адже знає, що потреба в ньому є завжди. У центрі на тимчасовій перетримці перебувають і собаки, і коти. Їх стерилізують, лікують, обробляють від паразитів, вакцинують, а потім прилаштовують у сім’ї або випускають на місце постійного проживання. 

На жаль, виховання відповідального ставлення до братів наших менших практично не ведеться у громадах. Тож досвід чернігівського ветеринарно-стерилізаційного центру в регулюванні чисельності безпритульних тварин планують використовувати і на рівні області.

Інші новини:


«МарЛені» – прем’єра в облмуздрамтеатрі

3-го та 4 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем’єру – «МарЛені» – кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

2021-12-03 06:37