Олена Дмитренко побувала з візитом у ВСЦ «Крок до тварин»

2021-04-06 18:00

Голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко під час зустрічі з чернігівськими журналістами у пресцентрі «ДП» на проєкті «Кава з депутатами пообіцяла, що завітає до чернігівського ветеринарно-стерилізаційного центра, щоб подивитися, як налагоджена його робота.

Обіцянку виконала, сьогодні вона на запрошення очільниці центру Тетяни Діденко побувала на підприємстві. Завітала не з пустими руками – привезла у подарунок кілька мішків корму для тварин, адже знає, що потреба в ньому є завжди. У центрі на тимчасовій перетримці перебувають і собаки, і коти. Їх стерилізують, лікують, обробляють від паразитів, вакцинують, а потім прилаштовують у сім’ї або випускають на місце постійного проживання. 

На жаль, виховання відповідального ставлення до братів наших менших практично не ведеться у громадах. Тож досвід чернігівського ветеринарно-стерилізаційного центру в регулюванні чисельності безпритульних тварин планують використовувати і на рівні області.

Інші новини:


На пробне ЗНО у Чернігові можна буде доїхати без перешкод – транспорт працюватиме без обмежень у часі

У суботу, 24 квітня, міський громадський транспорт працюватиме протягом усього дня з 6-ї до 20-ї години, але з дотриманням необхідних карантинних заходів. Це пов’язане з проведенням у цей день пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

2021-04-22 15:54