Обладнання на півмільйона гривен для обласної дитячої лікарні — подарунок від Валерії Гуземи, відомої дизайнерки ювелірних прикрас

2021-04-05 14:49

Валерія Гузема – сама родом із Чернігова. І віддавна опікується Чернігівською обласною дитячею лікарнею, повідомляє Суспільне. 

А понад півмільйона гривень, на які куплено обладнання для медичного закладу, були своєрідним подарунком Валерії до її дня народження.

Як можна було прочитати в інтернеті на початку березня, весна в модному світі розпочалася із справжнього свята:  „2 березня святкувала свій 30-й день народження Валерія Гузема, засновниця бренду ювелірних прикрас Guzema Fine Jewelry. І святкувала не просто так, дівчина влаштувала розкішний благодійний бал, куди запросила весь світський бомонд української столиці”.  До речі, цього вечора день народження святкувала не лише Валерія Гузема, а й її новостворений благодійний фонд  GUZEMA Foundation. „Замість святкових подарунків гості робили перші внески на рахунок фонду. В рамках діяльності GUZEMA Foundation Валерія загалом планує надавати допомогу дітям, які були позбавлені батьківської опіки, дітям з важкими захворюваннями, інвалідністю  та особливостями розвитку, а також здійснити реконструкцію матеріально-технічної бази Чернігівської обласної дитячої лікарні. На вечірці, як стверджує Валерія Гузема, було зібрано 535 тис. грн, що значно перевищило її очікування. Дівчина висловила вдячність усім, хто здійснив внесок, та пообіцяла у подальшому розвивати свою благодійну діяльність”.

„Це був для мене найкращий подарунок, бо ми справді змогли зібрати 535 тисяч гривень, на які й купили обладнання”, - говорить Валерія Гузема.

Отож на ці гроші було придбано для лікарні два монітори пацієнта з неонатальними датчиками, два аспіратори, зволожувач для апарату ШВЛ, адаптори й банки для нього та температурний датчик.

Ольга Балан, завідувачка відділенняя анестезіології обласної дитячої лікарні, повідомила,  що лікарня замовила потрібне обладнання — і його привезли. 

Валерія також  побувала у відділенні на своєрідній екскурсії і сказала, що й надалі її фонд допомагатиме лікарні та маленьким пацієнтам: „Я думаю, це тільки початок, бо ми плануємо робити різні благодійні проєкти... Тому в планах – докупити необхідне обладнання для дитячої лікарні”, - додала Валерія Гузема. Також Валерія та її команда взяла під опіку трьох дітей з інвалідністю. Їм щомісяця планують передавати необхідні ліки та розхідні матеріали.

„ДП” віддавна знайома з Валерією Гуземою та її родиною. Інтерв’ю з Валерією на сторінках „ДП”  мало багато відгуків читачів. А цьогоріч  героїнею 1 сторінки стала і її мама Олена Гузема, котра разом іх колегами заснувала в Чернігові приватну онлайн-школу. 

Дякуємо Валерії та пані Олені, які всебічно розвивають культурний, мистецький, освітній та благодійний простір нашого регіону. 

Підготувала Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото — Суспільне. Чернігів

Інші новини:


Що віщує Кассандра Молодіжному театрові?

Молодіжний театр розпочав свій 37-й театральний сезон. І ось прем’єра. «Кассандра» за твором Лесі Українки. До речі, авторці цього року 150 літ із дня народження.

2021-09-21 08:27