У Коропській публічний бібліотеці відкрили Арт простір

2021-04-05 11:20

2 квітня в Коропі відбулося відкриття Арт простору Публічної бібліотеки. Коротко, без помпезності, зайвих церемоній і тривалих виступів. Учасників  заходу було небагато − начальник відділу культури і туризму, працівники бібліотеки та представники Молодіжної ради громади, повідомляється на сайті Коропської громади.

Зала сучасна, в лаконічному дизайні, обладнана меблями, проектором та іншою  оргтехнікою.

Це - мультифункціональний простір, що слугуватиме і виставковою залою, і лекторієм, і кінозалом. Коли закінчиться карантин, тут збиратиметься Молодіжна рада і творчий клуб «Первоцвіти Коропщини», будуть презентації, зустрічі з різними гостями.

Сьогоднішній Арт простір – це приміщення колишнього книгосховища центральної районної бібліотеки, на базі якої торік була утворена Публічна бібліотека.

І хоча перші ремонтні роботи в  цій залі стартували ще влітку минулого року, основне зробили вже у 2021-му. До речі, дуже оперативно, буквально за пару місяців.

У короткому виступі начальник відділу культури Сергій Семенов подякував причетним до доброї справи: голові громади Володимиру Куніцину, майстрам, директорці закладу Ірині Євтушенко, а також  всім, хто вболівав за те, щоб у нашій громаді був такий простір.

До речі, проєкт «Бібліотека – студія ДІМ» у минулому році брав участь у програмі Громадського бюджету. 688 голосів жителів громади вивели його на друге місце і проєкт отримав фінансування із місцевого бюджету. За ці кошти були придбані меблі, зокрема і для цього простору.

Фото з сайту Коропської ТГ

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14