Новгород-Сіверська міська рада припинила особистий прийом відвідувачів

2021-04-05 11:11

На період карантину, доки Новгород-Сіверська міська територіальна громада перебуває у «червоній» зоні, всі відділи, управління та підрозділи міської ради переходять на прийом відвідувачів лише в телефонному режимі, особистий прийом громадян не здійснюється.

Про це на ранковій нараді повідомила Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко. Вона повідомила, що кількість жителів громади, які захворіли на коронавірус, збільшується. Тому з громадянами працюватимуть тільки в телефонному режимі.

На сьогодні, за інформацією головного лікаря КНП «Новгород-Сіверський міський Центр ПМСД» Оксани Черненко, в громаді щеплено 150 осіб. Амбулаторно лікується від коронавірусу 105 жителів. Виїзди сімейних лікарів по селах призупинені через збільшення хворих та посилення карантину. 
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13