У Чернігівській області правоохоронці накрили на гарячому концентраторів контрафакту горілчаної продукції

2021-04-05 10:42

15 тисяч літрів спирту, 500 тисяч марок акцизного податку, тару на 45 тисяч літрів та інші речові докази незаконного виготовлення горілчаних виробів. 

Такий результат санкціонованих обшуків, який був проведений правоохоронцями на закритій автостоянці міста Чернігова, повідомляє пресслужба Чернігівського прикордонного загону.

Заходи проводились спільною міжвідомчою групою у складі оперативників Чернігівського прикордонного загону та представників ГУ ДФС під процесуальним керівництвом прокуратури м. Київ.

Загалом під час заходів з незаконного обігу правоохоронці вилучили 15 тисяч літрів прозорої речовини з характерним запахом спирту, 94 пляшки фальсифікованої горілчаної продукції відомої торгової марки, більше 500 тисяч підроблених марок акцизного податку, тару на понад 45 тисяч літрів для зберігання сурогату, а також спеціальні пристрої, призначені для «розливу» спирту.

Виявлене майно та продукцію сумнівного походження на загальну суму понад 3,5 мільйона гривень вилучили представники ДФС. Наразі тривають заходи по встановленню каналів постачання підакцизної продукції по Чернігівській області та кола осіб, причетних до протиправної діяльності.

Інші новини:


Про добрий слід в історії – прадавній і сучасний

У центрі Вороньків мешканців та гостей села зустрічає храм УПЦ. Отець Мирослав (Партатус), настоятель Покровської церкви у Вороньках, тут із 2004 року.

2021-08-02 10:36