На Чернігівщині запрацювали дві поліцейські станції у Бобровицькій громаді

2021-03-31 06:57

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив дві поліцейські станції – у Кобижчі та Пісках. Відтепер Бобровицька ОТГ під надійним захистом своїх офіцерів.

У рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» свої двері для громадян відчинили нові поліцейські станції – п’ята та шоста за рахунком в області.

У своїй промові керівник поліції Чернігівщини Володимир Нідзельський зазначив, що цей безпековий проєкт дуже важливий.

– Відкриття нових поліцейських станцій відбувається завдяки ініціативі та підтримці з боку громади. Переконаний, що проєкт покаже реальні результати, адже кожен поліцейський офіцер житиме у конкретній громаді, а не просто приїжджатиме туди на роботу. Громада є у прямому сенсі його домом, тому поліцейський першим стане на її захист, – сказав Володимир Нідзельський.

На відкритті обох поліцейських станцій був присутній генеральний директор ТОВ «Земля і воля» Леонід Яковишин. Він відзначив, що цей проект дійсно корисний для усіх мешканців Бобровиччини, і господарник готовий й надалі підтримувати його. Для несення служби дільничних офіцерів та комфортного прийому відвідувачів вже облаштували сучасні приміщення. Там зробили ремонт та обладнали їх усім необхідним для роботи.

Кобижчанську дільницю обслуговуватиме офіцер поліції Костянтин Смолій. Він відповідатиме за безпеку та правопорядок у чотирьох селах.

На поліцейській станції у Пісках відтепер працюватиме дільничним Роман Бушай. Поліцейський обслуговуватиме десять населених пунктів Бобровицької громади.

Володимир Нідзельський відзначив, що дільничні офіцери працюватимуть на благо громади у режимі 24/7, а їх контакти мають бути у кожній оселі. Серед першочергових завдань, які окреслив начальник поліції перед дільничними – профілактична робота з населенням з попередження порушень правил дорожнього руху.

– Особливу увагу слід приділити боротьбі з водінням транспорту у стані алкогольного сп’яніння. Наша позиція у цьому принципова і категорична – кожен, хто кермує автомобілем напідпитку, має бути притягнений до відповідальності. Ще одне важливе завдання для дільничних – роз’яснювальна робота з населенням старшого віку. Ми маєте завітати в кожну оселю та розказати літнім людям про найпоширеніші шахрайські схеми, – сказав начальник поліції Чернігівщини.

Довідково: Бобровицька міська об’єднана територіальна громада — одна з двох найбільших на Чернігівщині за чисельністю населення. До її складу увійшли 42 населені пункти, де мешкають 26,5 тисячі громадян.

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21