Падаймо тільки вгору!

2021-03-31 06:49

У Чернігівській міській бібліотеці напередодні Всесвітнього дня поезії відбулася презентація нової книги київської письменниці Оксани Щирби «Падаючи вгору». Парадокс цієї назви в тому, що твір написаний для тих людей, які борються з перешкодами аж до реалізації своєї мрії і мають бажання віднайти самого себе та не втратити основні цінності життя – як то любов до ближнього й спілкування з рідними. 

За словами письменниці, повість розповідає про непросте професійне та особисте становлення в умовах сучасного світу, зокрема – як знайти рівновагу між кар’єрою, особистим життям і творчою самореалізацією. 

«Я безмежно люблю подорожувати, а у спілкуванні із людьми наповнююсь позитивною енергією. Тому ми вирішили поєднати ці чинники і провести навесні тур обласними центрами країни й отримали на це підтримку міських рад. Першим містом вибрали Чернігів. Провівши зустріч із читачами в бібліотеці, зрозуміла: Чернігів має бути культурною столицею України», - зауважила Оксана Щирба. 

Книгу авторка презентувала в міській бібліотеці імені М. Коцюбинського. Творчу зустріч підтримало управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради та особисто його керівник Андрій Дериземля. Він підкреслив, що питання, порушені в книзі, сьогодні особливо актуальні й гострі. «Я сподіваюсь, що, окрім людей, котрі прийшли на цю зустріч і взяли з неї для себе щось нове й цікаве, велике коло людей в Чернігові завдяки ЗМІ познайомиться із сучасною талановитою й актуальною прозою. Тому дуже хочеться вірити, що в першу чергу держава робитиме все залежне, аби якомога менше українців шукало кращої долі за кордоном», - сказав Андрій Дериземля. 

Книга актуальна ще й тому, що написана в період пандемії, яка негативно позначилася на великій кількості людей, котрі втратили роботу й опинилися в пошуку власної самореалізації. Видавати книги сьогодні особливо складно, а завдяки таким заходам є можливість популяризувати творчість і сучасну українську літературу загалом. 

«Вдячна читацька аудиторія і гостинне місто - найкращий подарунок для мене як авторки. Чудова атмосфера під час заходу в Чернігові та багато цікавих, глибоких запитань від читачів підбадьорили мене, а час, проведений у живому спілкуванні, дуже швидко промайнув, однак залишиться у моїх спогадах. Я - щаслива. Безмежна вдячність за організацію та підтримку відомому українському біатлоністові, чемпіону світу та призерові міжнародних турнірів, начальникові управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрієві Дериземлі й директорці міської бібліотеки Людмилі Зіневич», - підсумувала письменниця Оксана Щирба. 

Книга вийшла у світ місяць тому. Вперше презентувалася в столиці України в онлайн-форматі. 

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13