Підліток помер у реанімації

2021-03-29 18:00

Напередодні, у неділю, 28 березня, 14-річний хлопець, мешканець с. Ніжинське Ніжинського району, на перегоні «Носівка-Ніжин» потрапив під потяг «Київ-Суми». В результаті підліток отримав тяжкі травми, від яких помер у реанімаційному відділенні однієї з місцевих лікарень.

Попередньо встановлено, що він рухався вздовж колії  і потрапив під потяг.

Наразі за процесуального керівництва ювенальних прокурорів Ніжинської окружної прокуратури проводиться розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 276 КК України (Порушення правил безпеки руху залізничного транспорту, що спричинило загибель людини).

Досудове розслідування проводить Ніжинський РВП ГУНП у Чернігівській області. Хід розслідування взято на контроль обласною прокуратурою, повідомляє пресслужба Чернігівської обласної прокуратури.

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42