На Городнянщині знову браконьєрствують

2021-03-29 07:37

Біля недобудованих очисних споруд за два кілометра від Городні в одному зі зливних колодязів виявили браконьєрський сховок із десятків шкір і нутрощів убитих диких тварин – косуль і кабанів. 

Моторошну знахідку виявили місцеві жителі, розповів «Деснянській правді» головний фахівець Держпродспоживслужби городнянець Микола Крупенич. Без сумніву, це справа рук браконьєрів, скоріше за все, місцевих. 

На місце пригоди виїжджала комісія у складі поліцейських, єгерів, мисливствознавця, співробітників держпродспоживслужби, повідомила редакції «ДП» речниця поліції Чернігівської області Юлія Ковтун. Комісія виявила три шкіри диких кабанів і дві косуль європейських. Решта – це біологічні фрагменти невідомих тварин, що перебувають на різних етапах розкладення.

За фактом браконьєрства поліцейськими відкрито провадження за частиною 1 статті 248 ККУ. Триває досудове розслідування.

Алла ПРИМА
Фото Михайла КРУПЕНИЧА

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13