«Міss School-2021» – минулої суботи в Корюківці

2021-03-25 15:52

Цей традиційний уже конкурс краси, і не тільки, серед школярок Корюківки щороку збирає цілу залу глядачів у районному будинку культури (наразі кількість прихильників юних красунь не порушувала карантинних норм, тому ті, хто не потрапив на конкурс, очікували з квітами у фоє).

Свят, загалом, ніколи не буває багато. Особливо у наш непростий час. А юних, прекрасних свят, та ще й таких, що тримають інтригу до кінця, і не на екрані, а наживо? Отож. Тому всі: і глядачі, й ведучі, й організатори, й журі, й самі конкурсантки – одразу включилися в ритм яскравого дійства. 

Хто ж із дівчат вирішив виборювати титул найчарівнішої, найпривабливішої, найрозумнішої дівчини, котра отримає омріяний титул «Міss School-2021»? 

Анастасія Привала, Софія Пивкач та Кароліна Барбаш, восьмикласниці школи №1; Евеліна Римар, теж восьмикласниця, але гімназії; Катерина Бідна, одинадцятикласниця гімназії; Діана Мазко, восьмикласниця школи №4; Діана Михайленко, Крістіна Земськова, дев’ятикласниці школи №4; Анастасія Шамара, одинадцятикласниця школи №4 та Аліна Уліч, десятикласниця школи №4. Як бачимо, найактивнішою була четверта школа. І недаремно…

А журі було справді зоряним і дуже досвідченим. У цьому учасницям теж пощастило. Очолила його відома Янітта Мушинська, директорка ГО «Міжнародне креативне творче об’єднання у сфері культури і освіти «Академія для зірок» і Міжнародної корпорації індустрії та захисту прав моделей «МА «Defile Models’City».

Загалом, усе було, як і належить для конкурсів краси й стилю. 

Спочатку — перший вихід дівчат — «Lady in Red». Юні панянки в червоному та чорному справді показали, що вони — «вогонь»: яскраві, креативні й перемогу так просто не віддадуть. Хоча наступний вихід під назвою «Інтелект» змусив дівчат хвилюватися. Адже запитання, котрі пропонували конкурсанткам королеви краси минулих років «Міss School», були тільки на перший погляд простими. Отож не всім вдалося одразу зорієнтуватися й творчо імпровізувати. Далі прийшла черга виходу «Спорт-денс». А за ним — «Рок-стайлу». І то було дуже драйвово! Але найелегантнішим і найзорянішим стало дефіле у вечірніх сукнях – цілий калейдоскоп барв, вишуканості, граціозності, легкості й витонченості. А далі — довгоочікуваний підрахунок балів.

Наразі ж — про артистів, які так само робили цей вечір яскравим і радісним. Першим приємно здивував глядачів місцевий зразковий ансамбль скрипалів «Віоліночки». А Ліза Чантурія, солістка Міжнародного креативного творчого об’єднання у сфері культури і освіти «Академія для зірок» поцілила своїм неперевершеним вокалом просто в серце. Оплески не стихали довго. Також глядачі, відбиваючи долоні, аплодували іншим артистам «Академії зірок» — солістам Роману Орловському, Мілені Рубан, Марії Штабі та шоу-балету «Діор». А ще місцевим талантам — співаку Віталієві Дворецькому, інструментальному дуетові «Віденс» Корюківської школи мистецтв.

І ось вона — омріяна мить. Красуні й журі на сцені. То хто ж вона, перша шкільна красуня Корюківки? Та спочатку наші Міс отримали номінації — Елегантність, Загадковість, Спорт, Харизма, Фото, Онлайн, Топ-модель, Глядацьких симпатій, Стиль, Спорт та Інтелект, які озвучила член журі, керівниця Театру танців та мод «Фешен Зон» Євгенія Гордюк.

Другою віце-міс стала Катерина Бідна, відмінниця, котра мріє отримати золоту медаль. Цікаве поєднання її захоплень — хімія і танці. Перша віце-міс — Анастасія Привала — особистість творча, бо любить музику й грає на скрипці. 

А Міss School-2021 стала Діана Михайленко, витончена блондинка, котра на сцені виглядала, як на подіумі. Якраз вона мріє про кар’єру моделі й бачить себе на подіумах Мілану.

Найщиріші вітання дівчата найперше отримали від голови журі Янітти Мушинської, котра побажала їм не зупинятися на досягнутому. І мати завжди ціль попереду. Член журі Сергій Мушинський — фіналіст інртернет-голосування проєкту «Топ-модель по-українськи», фешен-фотограф, вітаючи красунь, порадив конкурсанткам постійно працювати над собою. Тільки тоді талановиті школярки зможуть стати зірками в омріяних сферах. Спонсори й меценати не забарилися й буквально закидали дівчат подарунками та квітами, а ще різними корисними сертифікатами. 

Пощастило й конкурсантці Анастасії Шамарі. Вона виграла дуже непростий сертифікат від Суспільного ua. А відтак може стажуватися на телебаченні. Вручила його кореспондентка програми «Ранок на Суспільному» Аліна Кліменко.
Наразі хочеться познайомити вас із іще одним, дуже креативним членом журі.

Антонові Обаразу 16 років. Народився в Києві, часто мешкає в Корюківці. На пошуки себе його спонукали заняття в місцевій музичній школі й неймовірні викладачі музики. Це був відчутній поштовх. І тепер Антон — співак, актор. 

— Я також організовую різні креативні заходи. Особливо люблю це робити в Корюківці. Хочу, щоби вона стала прекрасним містом, дуже її люблю. А стосовно конкурсу додам: найголовніше тут – не тільки краса, а й майстерність, творчість та інтелект. 

А тепер слово конкурсанткам.

Діана Михайленко:

— Цей конкурс я сприймаю для себе як можливість розкритися по-новому перед тими, хто мене знає. І відкрити саму себе в новому образі. Аби побачити, як багато я можу і як багато ще хочу досягти.

Катерина Бідна:

— Я хотіла довести собі, що я гарна, яскрава, смілива, мінлива й щаслива. І прийняти й полюбити себе такою, яка я є. 

Анастасія Шамара:

— Для мене цей конкурс — насамперед, змога довести собі, що я багато можу. Тому обов’язково реалізую свою мрію та стану таким фотографом, який впливатиме на це мистецтво! 

Відтак ведучі ще раз подякували людям, причетним до того, аби конкурс «Міss School-2021» — відбувся. Зокрема – Ратану Ахмедову, наймолодіжнішому мерові України. 

Людмила ПАРХОМЕНКО, член журі конкурсу
Фото надані організаторами

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21