Безсмертний дотик до душі...

2021-03-25 10:55

Це рядки з вірша неповторної Ліни Костенко. Саме на її день народження, 19 березня, поети й поетки зібралися у пресцентрі «Деснянської правди» DPNEWS.COM.UA, аби почитати свої вірші й послухати колег по перу. Адже наближалося ще одне творче свято — Всесвітній день поезії 21 березня. 

Чернігівщина славиться поетами й письменниками. І День поезії є доказом того. Бо на святі були присутні й поети-початківці, й поети з пристойним поетичним досвідом. Серед присутніх гостей була завідувачка кафедри, кандидат педагогічних наук Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Олена Мамчич. Що цікаво, перші її вірші були надруковані саме у газеті «Деснянська правда». А бард і поетеса Наталія Потапчук заспівала декілька власних пісень. Зокрема, на вірші присутніх на заході чернігівських поетес — Людмили Пархоменко та Валентини Меркулової. 

Молоді поетки Ольга Малашенко і Сніжана Божок вразили присутньою у своїх віршах пристрастю, синергією та індивідуальним звучанням. А досвідчена і загадкова Ірина Кулаковська підкорила присутніх своїми незвичними й креативними творами. Цікаві віршовані мініатюри-притчи Любові Потапенко теж задавали тон своїм звучанням.

А «вишенькою на тортику» став харизматичний Сергій Коноваленко, гість із Добрянки. На свято він привіз не лише вірші, що ніби переносили нас у дитинство, а й частинку свого приватного лялькового музею, який уже вподобали туристи з усієї України.

Зустріч була щирою, атмосферною, наповненою духом поезії та милим затишком у колі споріднених душ. Невимушене спілкування за горнятком кави дало наснагу на нові помережані рядочки. 

Тож натхнення усім і щасливих віршованих хвилин, годин і років!

Надія ВОЙДЮК,учасниця проєкту «Школа журналістики ДП»
Фото Віктора КОШМАЛА

Інші новини:


Вже третю Олімпійську алею висаджено на Чернігівщині

Продовжуючи нещодавно започатковану традицію на честь відзначення 30-річчя Національного олімпійського комітету України та 20-ї річниці створення відділення НОКу в Чернігівській області, сьогодні у Новгород-Сіверському відбувся черговий спортивно-масовий захід та урочисте висадження третьої Олімпійської алеї.

2021-09-20 11:05