Після року розлуки

2021-03-25 10:30

Минув рік, як через пандемію на чернігівських матчах «Десни» не було глядачів. І ось – «амністія». У поєдинку з СК «Дніпро-1» дозволили бути присутніми на грі двом із лишком тисячам уболівальників. І неважко уявити, як нашій команді праглося перемогти. Та й турнірне становище до цього зобов’язувало. Але, зазнавши прикрої поразки, вони відкотилися на п’ятий турнірний рядок, пропустивши вперед полтавську «Ворсклу».

У першому таймі гра нагадувала шахову партію. Команди не затримувалися у центрі поля, діяли на високих швидкостях, але осмислено. Спочатку кілька моментів створили господарі, однак удари Калітвінцева і Будківського виявилися неточними. Витримавши стартовий штурм, до активних дій перейшли і спортклубівці. Литовку, котрий замінив травмованого у попередній грі Паста, першим «перевірив» Когут. Хоча й не без труднощів, але голкіпер парирував сферу на кутовий.

У середині тайму найближче до цілі був наш Гуцуляк. Після його удару дніпрян урятувала штанга. А потім заявив про себе Чуже. І якщо з його ударом у дальній кут Литовка у красивому стрибку впорався, то вже у компенсований арбітром час хорват розібрався по черзі із захисником Гітченком та воротарем. 0:1.

Рахунок змушував господарів із початком другого тайму йти вперед великими силами. Але і спортклубівці не збиралися відсиджуватися у захисті. По перерві у стартові 10 хвилин вони провели дві різкі контратаки. А от на 58-й хвилині вже довелося всю свою майстерність показувати Юрчуку, який врятував команду від голу після удару головою з близької відстані Тамма. Надійно зіграв воротар дніпрян і після удару Гуцуляка метрів із 22-х. Зрештою, сам за себе говорить той факт, що в чотирьох із п’яти проведених матчів другого кола команда із Дніпра не пропустила жодного гола.

Особливо напруженими стали заключні хвилини гри. Перед самим фінальним свистком гості відвели гру від власних воріт і заробили штрафний просто на лінії карного майданчика. Піхальонок завдав потужного удару. А першим на добиванні був той же Чуже. 0:2…

Що ж, рахунок не по грі. Справедливою була би нічия. Але не нульова, а результативна. Бо стільки ж було гольових моментів – хоч греблю гати.

Наступну гру «Десна» проведе теж у рідних стінах. Але буде це вже наступного місяця. «Олімпік» приїздитиме в Чернігів 3 квітня. Бо в останній декаді березня в УПЛ перерва. Національна збірна, у складі якої і захисник нашої команди Юхим Конопля, проведе три відбіркові матчі чемпіонату світу.