На Чернігівщині агрокомпанія розширить вирощування лохини і обліпихи на 60 гектарів

2021-03-24 07:23

На Чернігівщині ТОВ «Аграрна компанія «Еко-парк» планує розширювати вирощування лохини і обліпихи на нових 60 га. 

Про це повідомив Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, на своїй сторінці у Facebook. «У межах робочої зустрічі ознайомився з діяльністю «Аграрна компанія «Еко-парк». Компанія займається вирощуванням лохини і обліпихи на 55 га. Планують розширювати вирощування аналогічних культур на нових 60 га, і, відповідно, подаватись на державну підтримку», — розповів заступник міністра. 

За його словами, цей приклад свідчить, що програми є дієвими, а також стимулюють збільшення виробництва продуктів з доданою вартістю та створення нових робочих місць в сільських територіях.

Аграрна компанія «Еко-парк» повідомляє, що сорт лихини, обсяг насаджень якого буде збільшуватися в першу чергу – це сорт «Дюк», у якого за якісними показниками поки що немає конкурентів. 

Також в планах збільшення насаджень пізніх та середньопізніх сортів. Проте, що це будуть за сорти – остаточно буде вирішено пізніше, оскільки триває вивчення їх ефективності в наших умовах, а також аналіз особливостей ринку.

Щодо сортів, які показують найкращу урожайність в Україні і, зокрема, на Чернігівщині – то тут серед лідерів можна виділити «Дюк», «Блюкроп», «Патріот».

Фото з Інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21