На Менщині шукають шляхи для збереження медичних закладів у глибинці

2021-03-22 11:18

Незабаром відновить роботу медична амбулаторія у Синявці – наразі фінішують роботи з її капітального ремонту, завершується й будівництво нової амбулаторії у Стольному – вона має відкритися вже наприкінці червня. 

У Волосківцях підшуковують нову будівлю для місцевого ФАПу. Керівництво громади також шукає шляхи для збереження медичних закладів у глибинці та забезпечення їх спеціалістами: зокрема, пропозиція про продовження роботи фельдшерського пункту в Степанівці має бути винесена на сесію міської ради, повідомляється на сайті Менської міської ради. 

Ці та інші питання медичної сфери громади були розглянуті й опрацьовані в ході робочої поїздки першого заступника міського голови Олега Небери, генерального директора КНП «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської міської ради Наталії Корнієнко та начальника відділу житлово-комунального господарства, енергоефективності та комунального майна Менської міської ради Валерія Кравцова.
 

 

Інші новини:


На пробне ЗНО у Чернігові можна буде доїхати без перешкод – транспорт працюватиме без обмежень у часі

У суботу, 24 квітня, міський громадський транспорт працюватиме протягом усього дня з 6-ї до 20-ї години, але з дотриманням необхідних карантинних заходів. Це пов’язане з проведенням у цей день пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

2021-04-22 15:54