На Менщині шукають шляхи для збереження медичних закладів у глибинці

2021-03-22 11:18

Незабаром відновить роботу медична амбулаторія у Синявці – наразі фінішують роботи з її капітального ремонту, завершується й будівництво нової амбулаторії у Стольному – вона має відкритися вже наприкінці червня. 

У Волосківцях підшуковують нову будівлю для місцевого ФАПу. Керівництво громади також шукає шляхи для збереження медичних закладів у глибинці та забезпечення їх спеціалістами: зокрема, пропозиція про продовження роботи фельдшерського пункту в Степанівці має бути винесена на сесію міської ради, повідомляється на сайті Менської міської ради. 

Ці та інші питання медичної сфери громади були розглянуті й опрацьовані в ході робочої поїздки першого заступника міського голови Олега Небери, генерального директора КНП «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської міської ради Наталії Корнієнко та начальника відділу житлово-комунального господарства, енергоефективності та комунального майна Менської міської ради Валерія Кравцова.
 

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42