На Менщині шукають шляхи для збереження медичних закладів у глибинці

2021-03-22 11:18

Незабаром відновить роботу медична амбулаторія у Синявці – наразі фінішують роботи з її капітального ремонту, завершується й будівництво нової амбулаторії у Стольному – вона має відкритися вже наприкінці червня. 

У Волосківцях підшуковують нову будівлю для місцевого ФАПу. Керівництво громади також шукає шляхи для збереження медичних закладів у глибинці та забезпечення їх спеціалістами: зокрема, пропозиція про продовження роботи фельдшерського пункту в Степанівці має бути винесена на сесію міської ради, повідомляється на сайті Менської міської ради. 

Ці та інші питання медичної сфери громади були розглянуті й опрацьовані в ході робочої поїздки першого заступника міського голови Олега Небери, генерального директора КНП «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської міської ради Наталії Корнієнко та начальника відділу житлово-комунального господарства, енергоефективності та комунального майна Менської міської ради Валерія Кравцова.
 

 

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53