Підстав для жорсткого карантину в місті немає

2021-03-19 09:50

Хоча зараз спостерігається стабільне зростання кількості хворих, потужності міських лікарень із цим справляються. Про це написав на своїй ФБ-сторінці секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

«У зв‘язку з введенням жорсткого карантину в Києві та посиленням обмежень в деяких інших містах отримую багато запитань, щодо стану справ в Чернігові. 

Всього в місті зараз 685 осіб із підтвердженою коронавірусною інфекцією. В ковідних відділеннях міських лікарень зайнято 196 ліжок з 430 наявних, що складає близько 45%. 107 осіб отримують кисневу підтримку, що менше третини потужностей наших лікарень. 4 хворих перебувають на ШВЛ. 

Відповідно, хоч ми спостерігаємо стабільне зростання кількості хворих, але потужності міських лікарень справляються. Тобто, станом на зараз підстав для жорсткого карантину в місті немає. Якщо ситуація різко не зміниться, Чернігів продовжить перебувати в «жовтій» та «помаранчевій» зонах з відповідним рівнем обмежень. Щоб уникнути жорсткого локдауну кожен має з відповідальністю ставитися до особистої гігієни, вдягати маску та уникати масових скупчень людей, а в разі наявності симптомів – самоізолюватися та не наражати на небезпеку інших. Бережіть себе і будьте здорові!» - повідомив Олександр Ломако.

 

Інші новини:


Про добрий слід в історії – прадавній і сучасний

У центрі Вороньків мешканців та гостей села зустрічає храм УПЦ. Отець Мирослав (Партатус), настоятель Покровської церкви у Вороньках, тут із 2004 року.

2021-08-02 10:36