Перший за 13 років: у Корюківці поліцейський отримав службову квартиру

2021-03-19 09:07

Службову квартиру в Корюківці отримав поліцейський місцевого райвідділу Олександр Дюба. Говорить, за 13 років служби, він перший поліцейський, який отримав житло в місті, повідомляє Суспільне Чернігів.

Власного житла чоловік не мав. П’ять років тому став на квартирний облік. Тепер отримав двокімнатну квартиру, площею 62 квадратні метри. Опалення у помешканні автономне. З вікон видно школу, де навчається дитина Олександра.

«Була надія, була мрія. Десь-колись чули, що в нашій державі є таке. Я 13 років працюю в Корюківському райвідділі, не пам’ятаю, щоб такі події траплялися».

Олександр не місцевий, має родину і був учасником антитерористичної операції, тому надати житло вирішили йому, сказав начальник Корюківського районного відділу поліції Роман Солохненко.

«Він поліцейський з логістики, він не офіцер. Він дійсно потребує цього житла і має всі переваги, щоб його отримати», – зазначив Роман Солохненко.

Фото Суспільне Чернігів

 

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53