Корюківський гімназист Роман Жменьковський став чемпіоном України у дванадцять років

2021-03-19 09:00

Про те, що син-семикласник Роман посів 1 місце в чемпіонаті України серед вихованців ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства, його мама Наталія Зима, вчителька історії та правознавства Корюківської гімназії, дізналася від тренера Андрія Сахути.

Коли Андрій Олександрович повідомив, що в Романа 1 місце, не одразу навіть зрозуміла, що дистанції 60 і 200 метрів він здолав найкраще серед тридцяти інших спортсменів. Лише згодом прийшло: її син – чемпіон України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків свого віку! Про це розповідають Сусіди.Sity.

Це були незабутні враження і для тренера-викладача легкої атлетики Корюківської дитячо-юнацької спортивної школи Андрія Сахути. Адже збулася й його мрія – виховати чемпіона. Андрій Олександрович працює чотири роки у ДЮСШ і нині тренує свою першу набрану групу. Серед них і Романа.

– Розумів, що це колись повинно було статися, але не сподівався, що так швидко! – каже про перемогу свого учня Андрій Сахута. – Це особливі відчуття! Працюємо далі.

Сам Роман, спокійний і стриманий за характером, так само легко поставився і до своєї перемоги. Перше, про що подумав 3 березня на легкоатлетичному манежі у Києві після оголошення результатів: «Зараз почнуть телефонувати». Так і було. Спочатку мама, тато, потім бабусі, дідусі. Всі хотіли розділити радість зі своїм спортсменом – Рома перший у їхній родині, хто подає спортивні надії.

Мама зазначає, що здібності сина у 2 класі розгледіла директор ДЮСШ Тетяна Тищенко, яка викладала у нього фізкультуру. Вона помітила, що у Роми не лише добре виходить бігати – йому це подобається. І запропонувала займатися легкою атлетикою у спортивній школі. Наталія Анатоліївна тоді одразу погодилася, адже їй було важливо, що син більше часу проводитиме на свіжому повітрі, а не в гаджетах. Каже, з перших днів знайомства з тренером зрозуміла, що вони з Романом знайдуть спільну мову, у них особливий зв’язок, коли викладач розуміє свого вихованця і навпаки.

У чемпіонаті з легкоатлетичного двоборства брали участь команди з усіх областей України. До складу команди з Чернігівщини, окрім Романа Жменьковського, потрапив також його однокласник, гімназист Артем Чубара, шестикласниці Єлизавета Мірошниченко (перша школа) та Софія Мірошниченко (четверта школа).

Гарно виступив Артем, посів 7 місце з-поміж тридцяти учасників своєї вікової категорії. Тренер задоволений результатом вихованця, який займається ще тільки декілька місяців. Дівчата теж показали непогані результати. З понад сорока учасників свого віку Ліза виборола 22 місце, Софія – 23-тє. Андрій Олександрович вважає, що їхні перемоги ще обов’язково попереду.

Фото Сусіди.Sity

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13