Луки на серпень від стилістки Катерини Янтарної

2019-08-20 11:41

– Стилісткою працюю близько 6 років. Закриття фірми, де працювала, стало насправді виходом із зони комфорту. Але для мене – і стартом для нової кар’єри. Проте як без фахової освіти? Отже, в Києві навчалася у Роста Дикого, школа шоперів Sweet Jumble. Дуже вдячна йому, він надихнув та показав, що в цій сфері можна працювати, це професія майбутнього. Також проходила курс у Bogomolov image school.

Вважаю, бути стилістом – це допомагати людям полюбити своє відображення у дзеркалі. Я займаюся формуванням стилю, починаю з визначення особливостей зовнішності, далі – перегляд  гардеробу, шопінг та формування нових луків. Проводжу індивідуальне навчання й різні тренінги для бажаючих самостійно розумітися на стилістиці.

Наразі ж помітила, що в магазині FaйNа МODA в ТРЦ «HOLLYWOOD» (@shket.faina.moda) змінився асортимент. І – у кращий бік! Стало більше трендових речей (хоча й застарілих багато). І тканини набагато кращі. Радує око візуальний мерчандайзинг. Спокусливі вітрини формують брендинг та збільшують продажі.

Зібрала кілька луків для вас.

1 Look – Стиль сафарі

Цей #стиль зараз на піку популярності. Лляні сукні-сафарі, анімалістичні принти, бермуди, карго, хакі й пісочні відтінки. Дівчата, котрі обирають цей стиль, люблять природність і комфорт.
Сорочка – 349 грн
Кюлоти – 599 грн
Сумка – 350 грн

2 Look – Casual з відтінком романтики 

Блуза ніжно-блакитного кольору з резинками та об’ємними рукавами надає легкості цьому образові. Будьте уважні! Виріз «човник» розширює плечі. Ця річ для дівчат, які хочуть внести до свого гардеробу трохи м’якості.
Топ – 249 грн
Брюки – 498 грн

3 Look – Клітинка «віші»

«Віші» – це невеличка клітинка, переважно з двох кольорів, один із яких найчастіше – білий. Така картата тканина належить до романтичного стилю, але також має легкий ретро-відтінок. Вам заздритимуть іще й від того, як ви обіграєте цей сарафан. Клітинка неконтрастна, тому краще виглядатиме на білявках чи русявих.
Сарафан – 349 грн

Завжди з вами – Катерина Янтарна, тел. (063) 357-25-47.

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42