Пішки через кордон

2021-03-18 12:27

Прикордонники затримали чернігівку, яка намагалася потрапити до Росії лісом.  

Вночі 17 березня прикордонники відділу «Гірськ» затримали громадянку України за спробу порушення кордону. Мешканка Чернігова, 2002 року народження, намагалася незаконно перетнути кордон на вихід із України поза пунктом пропуску, повідомляє пресслужба Чернігівського прикордонного загону. 

В прикордоння жінка дісталася на таксі та, дочекавшись пізньої ночі, пішки, використовуючи навігатор у телефоні, рушила навпростець лісом убік Росії. Проте, навігатор не показав жінці того факту, що Державна прикордонна служба, впроваджуючи інновації в захисті кордону від злочинців, значно покращила інженерно-технічне облаштування українсько-російського кордону. Вчасно зреагувати на можливе порушення кордону допомогли облаштовані інженерні загородження та пильність співробітників оперативно-розшукового підрозділу.

Жінка повідомила, що хотіла відвідати знайомих, які проживають у Росії, але при цьому необхідних для перетину кордону документів вона не мала. 

Правоохоронці склали адміністративний протокол і передали справу до суду, жінка ж повернулася додому.
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13