На митниці затримали контрабанду одягу

2021-03-18 12:25

У пункті пропуску «Бачівськ» в результаті проведення митного огляду легкових автомобілів, що рухались в напрямку в’їзду в Україну, було затримано 2 партії незадекларованого нового одягу - жіночі брюки виробництва Киргизстану (840 шт.)  та частини купальників марки «Beach Bunny» виробництва Китаю (22 шт.). Загальна вартість виявленого товару за попередньою оцінкою становить 4700 доларів США.

Співробітники Північної митниці склали протоколи за ст. 472 Митного кодексу України. Санкція цієї статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів з їх конфіскацією. Наразі одяг вилучено.
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42