Верховна Рада розглянула зміни до Земельного кодексу України

2021-03-18 09:54

Про це написав на своїй ФБ-сторінці народний депутат Сергій Гривко. Він повідомив, що на пленарному засіданні почали розглядати зміни до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин.

«Ухвалення законопроекту допоможе завершити земельну реформу. Буде скасовано штучні обмеження для населення та бізнесу у веденні господарської діяльності на землі. В минуле підуть зайві дозволи та перевірки документації із землеустрою, що часто дублювалися. Буде запроваджено контроль документації із землеустрою через громадську експертизу або рецензування, документація, відомості документації із землеустрою стануть відкритими та загальнодоступними. На ухвалення цього законопроекту дуже чекають територіальні громади – які, за реформою децентралізації мають повною мірою розпоряджатися землею, що знаходиться в їхніх межах. Це – основа для добробуту громад і місцевого розвитку.

Також направили на висновок Конституційного Суду законопроект, який закріплює особливий порядок призначення та звільнення директорів НАБУ і ДБР Президентом за згодою Верховної Ради.

Внесення змін до Конституції дасть змогу чітко визначити процедуру призначення та звільнення директорів НАБУ і ДБР. Усунення правової колізії щодо призначення директора НАБУ підсилить спроможність антикорупційної інфраструктури України, збільшить довіру до цього органу», – зазначив Сергій Гривко.

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55