Чернігівщина — в «помаранчевій» зоні

2021-03-18 09:14

Проте додаткові обмеження поки що не вводитимуться. Про це повідомив директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Болдирев за результатами засідання обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій, йдеться на Суспільному.

Сергій Болдирев зазначив: «Перехід у помаранчеву зону не передбачає додаткових обмежень. Це — «маячок» того, що відбувається погіршення обстановки. І, якщо не дотриматися додаткових заходів, не посилити контроль, не звернути на це увагу, область опиниться в «червоній» зоні. На сьогодні головні зусилля треба зосередити на контролі за виконанням дотримання обмежень, які встановлені постановою №1236, які стосуються жовтої зони». У свою чергу правоохоронці та фахівці Держпродспоживслужби посилять контроль за дотриманням карантинних вимог. Особливо це стосується транспорту і місць скупчення людей. Зі слів Сергія Болдирєва також стало відомо, що Чернігівщина увійшла до «помаранчевої» карантинної зони через підвищення динаміки зростання захворюваності на коронавірус. «Це – свідчення того, що відбувається зростання кількості людей, які захворіли. Це – небезпечна ситуація. І якщо динаміка залишатиметься на тому ж рівні, область через певний час може опинитися в червоній зоні», — пояснив він. 

Нині в «помаранчевій» зоні 10 областей України та місто Київ. Як повідомлялося на сайті МОЗ, на 15 березня у «помаранчевій» зоні — Вінницька, Донецька, Київська, Львівську, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області. У «червоній» карантинній зоні залишаються чотири області: Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька. Решта України – у жовтій карантинній зоні. У свою чергу Інсайдер повідомляє, що Україні може загрожувати ще один локдаун. 

Загалом від початку пандемії в Чернігівській області виявлено 37 717 випадків захворювання COVID-19, із них: 

• 32 145 пацієнтів одужало;
• 4 331 – лікується амбулаторно;
• 447 – перебуває на госпіталізації у медзакладах;
• 718 летальних випадків;
• 76 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

 

 

Інші новини:


«МарЛені» – прем’єра в облмуздрамтеатрі

3-го та 4 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем’єру – «МарЛені» – кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

2021-12-03 06:37