У Чернігові можуть зробити пішохідною Святомиколаївську вулицю

2021-03-18 09:00

Дискусія щодо доцільності того, чи варто зробити вулицю Святомиколаївську пішохідною, тривають понад місяць. Аргументів на користь цього багато – вулиця розтошована в історичному центрі, поєднує вулицю Серьожнікова з проспектом Миру. Але є й деякі «але»…

Власне, на них акцентував секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, який долучився до дискусії зі своєї ФБ-сторінці. Зокрема, він відзначив, що на цій вулиці є заїзд у двори та на платну парковку, тут організований під’їзд транспорту до кафе й філармонії, а також тут щодня їздять інкасатори «Приватбанку».

«Теоретично, можна шукати рішення. Але на першому етапі пропоную піти іншим шляхом. Ми зробимо цю вулицю пішохідною у вихідні дні. На цей час потрібно наповнити її життям та активностями. Це можуть бути виставки, робота вуличних музикантів, концерти, ярмарки тощо, - наголосив він.

Також він додав, що якщо в такому форматі Святомиколаївська дійсно буде затребувана чернігівцями, то це і стане головним аргументом переформатування її на пішохідну на постійній основі. Але може повторитися досвід із перекриттям на вихідні проспекту Миру від філармонії до Красної площі.

«Тоді ідея не прижилася, бо виявилося, що це особливо нікому не потрібно, а лише створювало незручності для кафе, які працюють на цьому відрізку. Отже, лише від спільних зусиль залежить вирішення питання з рухом по Святомиколаївській», - написав Олександр Ломако.

Фото з FB сторінки Олександра Ломако

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14