У Чернігові можуть зробити пішохідною Святомиколаївську вулицю

2021-03-18 09:00

Дискусія щодо доцільності того, чи варто зробити вулицю Святомиколаївську пішохідною, тривають понад місяць. Аргументів на користь цього багато – вулиця розтошована в історичному центрі, поєднує вулицю Серьожнікова з проспектом Миру. Але є й деякі «але»…

Власне, на них акцентував секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, який долучився до дискусії зі своєї ФБ-сторінці. Зокрема, він відзначив, що на цій вулиці є заїзд у двори та на платну парковку, тут організований під’їзд транспорту до кафе й філармонії, а також тут щодня їздять інкасатори «Приватбанку».

«Теоретично, можна шукати рішення. Але на першому етапі пропоную піти іншим шляхом. Ми зробимо цю вулицю пішохідною у вихідні дні. На цей час потрібно наповнити її життям та активностями. Це можуть бути виставки, робота вуличних музикантів, концерти, ярмарки тощо, - наголосив він.

Також він додав, що якщо в такому форматі Святомиколаївська дійсно буде затребувана чернігівцями, то це і стане головним аргументом переформатування її на пішохідну на постійній основі. Але може повторитися досвід із перекриттям на вихідні проспекту Миру від філармонії до Красної площі.

«Тоді ідея не прижилася, бо виявилося, що це особливо нікому не потрібно, а лише створювало незручності для кафе, які працюють на цьому відрізку. Отже, лише від спільних зусиль залежить вирішення питання з рухом по Святомиколаївській», - написав Олександр Ломако.

Фото з FB сторінки Олександра Ломако

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42