Скоріше так, ніж ні

2021-03-16 11:09

Чернігівському міському голові Владиславу Атрошенку з облдержадміністрації надійшла пропозиція зробити щеплення від COVID-19 наявною вакциною. Про це він повідомив під час ранкової наради в міській раді, зазначивши, що підпадає під критерії осіб, яких можуть вакцинувати в першу чергу.

Проте остаточного рішення мер Чернігова поки що не прийняв, хоча консультувався з цього приводу з лікарями.

- Я радився зі своїми знайомими лікарями і на сьогоднішній день вагаюся в цьому плані: чи почекати інші вакцини, чи вакцинуватися. І, можливо, вибір буде на користь того, що треба про всяк випадок вакцинуватися, бо дуже не хочеться захворіти вдруге. 

Владислав Атрошенко сподівається, що через деякий час вакцини будуть вдосконалені, до того ж можна буде обирати серед вакцин. 

- Але на сьогодні кожен сам повинен визначитися в цьому плані. Моя думка така, що нічого страшного не відбудеться при вакцинуванні, - зазначив міський голова.

У той же час виконуюча обов’язки начальниці управління охорони здоров’я Ольга Малець на цій же нараді зазначила, що наразі вакцинацію нікому не нав’язують, але намагаються роз’яснити людям, що треба зважувати ризики від вакцинації і від захворювання. Вона повідомила, що на сьогодні активно вакцинується медики.

- За двадні в нас вакцинувалося 176 медичних працівників саме міських закладів охорони здоров’я. Сьогодні вакцинується друга міська лікарня – порядку 100 осіб. Дотримуємося по завантаженню повної вакцинальної сесії на мобільну бригаду. Ми не хочемо нав’язувати позицію вакцинації, але намагаємося роз’яснити людям те, що треба зважувати ризики від вакцинації і від захворювання. Вакцина не гарантує людині повністю того, що вона не захворіє. Але гарантує, що вона не буде хворіти в тяжкій формі і захищає від летального випадку, - наголосила фахівець.

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21