Держкомтелерадіо приймає твори на здобуття премії імені Івана Франка

2021-03-16 08:45

Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі десяти тисяч гривень у кожній номінації. Всього їх чотири:

- за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
- за найкращий твір у телевізійній сфері;
- за найкращий твір у радіомовній сфері;
- за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Звертаємо увагу, що одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.
Роботи можна подати з 1 березня до 1 травня цього року. На конкурс приймаються нові оригінальні публіцистичні твори в галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за пів року до їх висунення.

На здобуття Премії подаються:

— клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);
— примірник твору на матеріальному носії з підтвердженням його оприлюднення;
— копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу — копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Держкомтелерадіо України, з позначкою «на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності».

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати до Держкомтелерадіо на електронну адресу iv@comin.gov.ua.

З Положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному вебсайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua).

Телефон для довідок: (044) 278-86-96.
Держкомтелерадіо України

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17