Опалення не було понад 20 років

2021-03-15 15:31

В ніжинському спорткомплексі «Зірка», який не обігрівався  понад 20 років, встановили сучасне опалення. Про це на своїй ФБ-сторінці написав міський голова Ніжина Олександр Кодола.

«У спортивному залі встановлені 24 лампи на загальну суму 299 тис. грн, які повністю обігріють зал. Кожний обігрівач обігріває певну зону під собою від 5 до 7 метрів вниз, тобто під кожним обігрівачем буде тепла зона. Зал може обігріватися від +15 до +20 градусів. 

Відтепер спортсмени в комфортних умовах можуть займатися, футболом, гандболом, волейболом, тенісом та бойовими видами спорту, а також проводити дитячі змагання», - розповів він. 

Перевагою даного опалення є економія в чотири рази у порівнянні з газовим. Адже, у разі потреби такі обігрівачі можуть включати тільки на  певний сектор, а не всі відразу, та відключати взагалі після проведення змагань. 

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42