Опалення не було понад 20 років

2021-03-15 15:31

В ніжинському спорткомплексі «Зірка», який не обігрівався  понад 20 років, встановили сучасне опалення. Про це на своїй ФБ-сторінці написав міський голова Ніжина Олександр Кодола.

«У спортивному залі встановлені 24 лампи на загальну суму 299 тис. грн, які повністю обігріють зал. Кожний обігрівач обігріває певну зону під собою від 5 до 7 метрів вниз, тобто під кожним обігрівачем буде тепла зона. Зал може обігріватися від +15 до +20 градусів. 

Відтепер спортсмени в комфортних умовах можуть займатися, футболом, гандболом, волейболом, тенісом та бойовими видами спорту, а також проводити дитячі змагання», - розповів він. 

Перевагою даного опалення є економія в чотири рази у порівнянні з газовим. Адже, у разі потреби такі обігрівачі можуть включати тільки на  певний сектор, а не всі відразу, та відключати взагалі після проведення змагань. 

 

Інші новини:


На пробне ЗНО у Чернігові можна буде доїхати без перешкод – транспорт працюватиме без обмежень у часі

У суботу, 24 квітня, міський громадський транспорт працюватиме протягом усього дня з 6-ї до 20-ї години, але з дотриманням необхідних карантинних заходів. Це пов’язане з проведенням у цей день пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

2021-04-22 15:54