Опалення не було понад 20 років

2021-03-15 15:31

В ніжинському спорткомплексі «Зірка», який не обігрівався  понад 20 років, встановили сучасне опалення. Про це на своїй ФБ-сторінці написав міський голова Ніжина Олександр Кодола.

«У спортивному залі встановлені 24 лампи на загальну суму 299 тис. грн, які повністю обігріють зал. Кожний обігрівач обігріває певну зону під собою від 5 до 7 метрів вниз, тобто під кожним обігрівачем буде тепла зона. Зал може обігріватися від +15 до +20 градусів. 

Відтепер спортсмени в комфортних умовах можуть займатися, футболом, гандболом, волейболом, тенісом та бойовими видами спорту, а також проводити дитячі змагання», - розповів він. 

Перевагою даного опалення є економія в чотири рази у порівнянні з газовим. Адже, у разі потреби такі обігрівачі можуть включати тільки на  певний сектор, а не всі відразу, та відключати взагалі після проведення змагань. 

 

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57