Вибору немає

2021-03-15 15:29

Українцям не варто відмовлятися від вакцинації, сподіваючись на майбутню доставку вакцини Pfizer, оскільки права вибору препарату перед вакцинацією не буде. Про це в інтерв'ю виданню «Новое время» заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, відповідаючи на запитання про те, чи виправдане прагнення українців зачекати на іншу вакцину.

«Чекати нічого не потрібно, оскільки права вибору немає. Це загальносвітова практика», – заявив Ляшко.

За його словами, коли ту чи іншу вакцину доставлять в Україну, управлінці та експерти визначать, як використати препарат максимально ефективно.

Він також нагадав про специфіку зберігання вакцини Pfizer, яка має температуру зберігання –70 градусів за Цельсієм.

«Після того, як препарат виходить за межі цієї температури, він має бути використаний упродовж п’яти днів», – додав Ляшко.

Як зауважив головний санлікар, найбільш раціональне використання – це робота мобільних бригад або спеціальних вакцинальних центрів. Вони можуть щепити організовані колективи.

Тим часом Чернігівщина опинилася в антилідерах із темпів вакцинації проти коронавірусу. За весь період вакцинації тут прищепилося найменше людей – лише 1006, а станом на 15 березня за попередню добу щеплення від хвороби отримало лише 80 осіб.

Фото з Інтернету

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13