ГОЛОС ДУШІ – «Не однаково»

2021-03-15 09:16

«Нам не однаково, чи будем ми жить в Україні, чи ні…» Нова пісня гурту «Голос душі» присвячена дню народження Т.Г. Шевченка та воїнам, які захищають нашу країну від російської агресії на Сході, повідомляється на сторінці гурту в Фейсбуці.

«Пісня народилася рік тому, як завжди, спонтанно. Мабуть, душі загиблих хлопців допомагали нам згори. Ми настільки надихнулися словами, що вже через 3 дні записали демо-версію. Вже тоді її порівняли із сучасним гімном», – зазначає співачка гурту Ольга Швед.

«Це симбіоз минулого і сьогодення. Кобзаря і Революції Гідності. Болю і Любові. Нескореного бажання бути вільними і незалежними. Україна зможе вистояти, побороти ворогів і подолати всі перешкоди на своєму шляху, якщо лиш нам буде НЕ однаково».

Разом із прем’єрою пісні гурт презентував також «mood video» до неї. Зйомки відбулися у Військово-історичному музеї – філії Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського, в експозиції, у розділі «На наших плечах Україна», присвяченому російсько-українській  війні. Також у відео використані реальні кадри бойових дій, зокрема, надані відомим військовим журналістом Михайлом Ухманом. 

«Ми граємо авторські пісні у стилі поп-інді-року. Ця пісня для нас дуже особлива. Вона є життєствердною та дає надію на те, що «рай на землі» – це саме Україна, описана у віршах великого поета», – наголошують музиканти гурту «Голос душі».

 

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58