Починаємо розв’язувати проблему

2021-03-15 09:02

Цього року влада міста готується приступити до практичного розв’язання комплексу проблем, пов’язаних із проїздом великовантажного автотранспорту по Кільцевій/Шевченка до північно-західного виїзду з міста (в бік Новгорода-Сіверського). Завдання доволі просте — розвантажити від транзитного вантажного транспорту магістральні вулиці (зокрема, значну ділянку вулиці Шевченка) та густозаселені житлові квартали. 

Про те, щоби пустити вантажний транспорт по більш наближених до виїзду з міста вулицях Олександрівській та Малиновського — говориться вже тривалий час. І настає пора переходити від слів до конкретних дій.

18 лютого, на засіданні виконкому прийняті два рішення, які стосуються наступних кроків в облаштуванні такого шляху. Зокрема, вже виділили 12 млн. грн коштів бюджету міської територіальної громади з цільовим призначенням «Поточний середній ремонт ділянок доріг вулиць Кільцева, 1-го Травня, Олександрівська, Малиновського».

Ці кошти закладаються для того, щоби вже зараз була технічна можливість починати всі проєктні та процедурні моменти, пов’язані з ремонтом цих вулиць. На повне виконання таких значних робіт потрібна набагато більша сума, яку місто шукатиме та залучатиме.

За словами міського голови Владислава Атрошенка: «На сьогоднішній день можна констатувати — в нас налагоджуються стосунки з обласною державною адміністрацією. Ми один одного чуємо та розуміємо. Є, можливо, різні точки зору на деякі питання бюджету — але я думаю, що ми «дошліфуємо» всі ці речі. Приємно, що сьогодні область бачить  проблему міста в необхідності розвантаження магістральних шляхів від вантажного транспорту. І як раз це ініціатива губернатора — допомогти з обласного дорожнього фонду коштами на будівництво дороги. Мається на увазі Кільцева від проспекту Миру до Олександрівки з поворотом ліворуч. І з виїздом машин через фабрику «Сіверянка» — і далі по Малиновського на Шевченка в напрямку Новгорода-Сіверського. Це важливе питання. І воно потребує серйозних асигнувань. Губернатор долучається до цього питання і ми разом робимо цю велику справу для міста». 

Власне кажучи, нині все «впирається» в наявність відповідних коштів для реалізації цього проєкту. Тим більше, як уточнив керівник міського управління ЖКГ — у двох місцях облаштування нового шляху для проїзду вантажного автотранспорту буде зроблене з влаштуванням кругового руху автотранспорту на перехрестях. 

Це перехрестя — 1-го Травня/Кільцева та Малиновського/Шевченка. Роботи плануються вже на цей рік. Крім того, погоджені зміни до комплексної програми розвитку ЖКГ міста, що стосуються, зокрема, влаштування освітлення вулиці Кільцевої. На це пропонується передбачити 9,3 млн. грн. 

Олександр ШИЛО
Фото з Інтернету

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13