У Корюківській лікарні знову працює дитяче відділення

2021-03-12 08:40

На початку березня відновило роботу педіатричне відділення Корюківської ЦРЛ.

Кілька місяців на його базі функціонувало друге інфекційне відділення. Рішення про його відкриття приймалося у розпал пандемії коронавірусу, коли щодня стрімко збільшувалась кількість хворих на цю недугу, повідомляє Сусіди.City.

У Корюківській ЦРЛ повідомили, що вже з 1 березня у педіатричному відділенні хворих із ковід немає, натомість на свою «територію» повернулися медики та їхні маленькі пацієнти, яких  сьогодні тут лікується вісімнадцять.

Фото з Інтернету

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42