Чернігів просить швидкісний потяг на Київ

2021-03-12 08:35

На літній період розклад маршрутів в Україні, можливо, переглянуть. У Чернігові до цього вже готуються. Чернігів просить в «Укрзалізниці» швидкісний потяг на Київ.

За словами начальника управління транспорту Олександра Рижого, до «Укрзалізниці» ще 22 лютого було відправлено звернення, повідомляє сайт 0462. Міська рада просить згадати нарешті про Чернігів і дати можливість мешканцям міста повноцінно скористатися послугами залізничного транспорту. «Поки чекаємо відповіді. Розраховуємо, хоча би на швидкісне сполучення Чернігів – Київ», – розповів Олександр Рижий під час наради у мерії минулого тижня.

Раніше в «Укрзалізниці» оголосили про прийом заявок щодо бажаних маршрутів залізничного сполучення. У березні 2020 року, відповідаючи на петицію мешканки Чернігова щодо відновлення потягу Чернігів – Львів, начальник управління транспорту міської ради Олександр Рижий послався на відповідь «Укрзалізниці», до якої місто зверталося з такою пропозицією. З його слів, залізничники відповіли, що це неможливо. Зокрема і через низький пасажиропотік. Також були й інші аргументи: дефіцит рухомого складу, його зношеність та відсутність у Чернігові можливостей для обслуговування залізничного транспорту.

Фото з Інтернету

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03