Жителі Корюківки можуть отримувати деякі послуги сервісного центру ГСЦ МВС через місцевий ЦНАП

2021-03-12 08:23

Відповідне рішення було укладене між начальником регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернігівській області Сергієм Лук’янчуком та міським головою Корюківки Ратаном Ахмедовим. 

За підтримки урядової кампанії EUКраїна все більше уваги приділяється базовим європейським цінностям у державних інституціях. Комунікація цього руху стає все більш звичною та зрозумілою, а українці уже мають змогу відчути переваги та можливості, які з’являються в їхньому житті завдяки даній інтеграції.

Гаслом сервісних центрів МВС є турбота про доступність та зручність надання послуг, що є складовою частиною європейських цінностей.

Сергій Лук’янчук, начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернігівській області (філія ГСЦ МВС):

- Людиноорієнтований доступ до отримання деяких послуг сервісного центру у Корюківці стане можливим завдяки підписанню Узгодженого рішення начальником регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернігівській області Сергієм Лук`янчуком та міським головою м. Корюківки Ратаном Ахмедовим 10 березня 2021 року.

Згідно з укладеним Узгодженим рішенням, надання сервісних послуг можливе через центр надання адміністративних послуг Корюківської міської ради (ЦНАП). Створення матеріально-технічної бази та підготовка фахівців займе певний час, але корюківці скоро зможуть у своєму місті отримати такі послуги:

  • обмін посвідчення водія (без складання іспитів);
  • видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого;
  • реєстрація нового транспортного засобу (без огляду);
  • перереєстрація транспортного засобу у зв`язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені, чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

Раніше корюківці отримували ці послуги від сервісних центрів МВС, звертаючись до територіального сервісного центру №7444 (м. Мена).

Створення умов спрощеного отримання послуг від сервісних центрів МВС є практичним змістом євроінтеграції регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Чернігівській області».

Фото з Інтернету

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13