Чернігівські спортсмени стали призерами чемпіонату України зі спортивних танців на візках

2021-03-12 08:16

Турнір проходив днями у Києві та зібрав на паркеті учасників з багатьох областей країни. 

Нашу область на змаганнях представляли вихованці регіонального центру з фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Даніїл Гірчук та Анастасія Шаповаленко. За результатами чемпіонату чернігівці привезли додому срібло та бронзу, розповідає «Новий Чернігів».

18-річний Даніїл Гірчук у спорті 10 років. Має чимало нагород, які він разом зі своїми партнерками здобув не лише в нашій країні, а й за кордоном. Нині він є абсолютним срібним призером України. Аби досягнути таких успіхів, хлопцю доводиться наполегливо працювати і тренуватися по 4 рази на тиждень. І хоча поєднувати тренування з навчанням у вузі іноді буває складно, залишати улюблений спорт він не збирається.

Хлопець зізнається: щоразу, коли підходить час і черга виступати на паркеті, він хвилюється. Цього разу, без хвилювання не обійшлося також.

Разом із Даніїлом вищої сходинки у спортивній кар’єрі для своїх вихованців, яких, до речі, у неї троє, прагне і його тренерка Юлія Дмитренко. А ще пані Юлія мріє про те, щоб область вийшла на новий рівень у цьому виді спорту і наші спортсмени заявили про себе на увесь світ. На Даніїла ж цього року чекають нові чемпіонати, до яких вони з партнеркою вже активно готуються.

Фото – скрін із відео «Нового Чернігова»

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53