Дорога Київ-Чернігів стане найдорожчим проєктом Чернігівщині у 2021 році

2021-03-12 08:12

В межах «Великого будівництва» Чернігівщина витратить 5,5 мільярдів гривень. Левова частка, як і торік піде на ремонт доріг, а точніше однієї траси - Київ-Чернігів. Всього мають відремонтувати 80 кілометрів, з яких майже половина пролягає через нашу область.

Другим за значенням проєктом є модернізація приймальних відділень лікарень області. Окрім зовнішнього вигляду, медикам закуплять і сучасне обладнання.  

Крім того, на Чернігівщині будуватимуть нову школу у селі Григорівка, а також завершать ремонт школи у Городні, Ічні та Журавці.

Серед масштабних проєктів 2021 року також реставрація заповідника у Качанівці, колишнього кінотеатру Щорса у Чернігові та завершення робіт у чернігівській Філармонії. 10-м проектом «Великого будівництва» у 2021 році стане реконструкція хірургічного корпусу обласної лікарні.

Інші новини:


Про ВІЛ – компетентно. І з перших уст

День, коли світ згадує людей, які померли від СНІДу, цього року припадає на 16 травня. Із нагоди цієї дати в пресцентрі DPNEWS.COM.UA відбулася зустріч із головою правління благодійної організації «Чернігівська МЕРЕЖА» Анжелою Мойсеєнко.

2021-05-14 08:51