Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області відзначило першу річницю створення відомства

2021-03-11 13:13

З цієї нагоди відбулися урочистості, в яких взяли участь голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк, заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - керуючий справами виконкому Сергій Фесенко, голови судів, керівники управлінь Національної поліції в Чернігівській області, ДСНС України у Чернігівській області та інших відомств, установ та організацій нашої громади.

З вітальним словом до присутніх звернувся очільник відомства, полковник Олександр Рибак, який розповів про історію створення служби судової охорони, її місію та функції, результати, досягнуті за перший рік діяльності.

Голова обласної ради Олена Дмитренко привітала присутніх із річницею створення служби та побажала здійснення всіх амбітних планів. 

Успішної служби на благо України від імені міського голови побажав його заступник – керуючий справами виконкому Сергій Фесенко.

З нагоди свята кращим співробітникам були вручені Почесні грамоти, відзнаки та подяки від обласної ради, облдержадміністрації та міської ради, а також присвоєні чергові звання.

На закінчення урочистостей присутнім продемонстрували забезпечення, спорядження та екіпірування, технічні засоби, які використовують судові охоронці під час несення служби.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13