Чи стане наступний понеділок потрясінням для народу України?

2021-03-11 11:23

Відомий український журналіст Дмитро Гордон анонсував "історичну" подію для України наступного понеділка, 15 березня.

Виступаючи в ефірі телеканалу «Україна 24», він пообіцяв, що в цей день всю країну сколихне якась «сенсаційна інформація». Він запевняє, що вона стане потрясінням для народу України.

З загадкових пояснень Гордона не можна зробити висновок про те, що конкретно мається на увазі, зате цілком ясно, що нічого хорошого українцям чекати від майбутнього понеділка не варто.

Цитата дня 

«Я думаю про те, що на нас попереду чекають нелегкі випробування... 15 березня, понеділок, стане важким днем для українського суспільства. Тому що я думаю, що інформація, яка буде озвучена 15 березня, стане історичною для України, й у вівторок ми це будемо обговорювати. Я не можу говорити про це — всі, кому треба знати, знають. 15 березня буде своєрідним вододілом... Більше мені говорити не можна. Ви пам’ятаєте, як ми з вами анонсували Навального тут, не називаючи, що буде? Це не Навальний, але ми анонсуємо зараз: 15 березня. Це дуже серйозно». 

Різноманіття версій

В українських засобах масової інформації вже почалося жваве обговорення інтригуючого передбачення Гордона. Інтерес до них підігрівається тією обставиною, що раніше він вірно спрогнозував введення РНБО санкцій проти Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко. Правда, він був далеко не один!

Однак думки громадськості з приводу майбутньої події розділилися. Одні вважають, що 15 березня Гордон пророкує розрив дипломатичних відносин між Росією і Україною.

На користь цієї версії говорить недавній виступ колишнього посла України в США Валерія Чалого, який закликав українців бути готовими до такого повороту подій.

Інші ж висловлюють припущення, що мова може йти про розслідування Bellingcat із приводу можливого зриву операції із затримання групи ПВК «Вагнер» в Білорусії. В офісі президента саме існування такої операції заперечують, проте в Україні вся ця скандальна історія продовжує розбурхувати уми.

Але, мабуть, найконкретнішу розгадку майбутньої сенсації запропонували на Донбасі. Її виданню «Царгород» озвучив військовий кореспондент Юрій Котенок. На його думку, мова йде про початок нової повномасштабної війни на південному сході України. При цьому він посилається на прогнози відомого донбаського інсайдера «Джокер ДНР», який в своєму Telegram-каналі повідомив про ймовірну дату наступу ВСУ на Донбасі — 15 березня.

За даними інсайдера, розпорядження про підготовку наступу на Донбасі вже прийшло в офіс президента України Володимира Зеленського — «але необхідно чекати відмашки з Білого дому».

Відзначимо, що для підтвердження останньої версії є і більш вагомі підстави, ніж передбачення медіумів. Останнім часом Київ взяв курс на відкриту військову ескалацію в зоні конфлікту на Донбасі — в підконтрольних населених пунктах йде концентрація військ і важкої військової техніки. Донбас опинився за крок від нової війни.

На цьому тлі ВСУ продовжують активно перекидати до зони конфлікту важку військову техніку. Про це повідомляють не тільки офіційні джерела в ДНР і ЛНР, але і жителі українських регіонів, які стають свідками ймовірної підготовки України до масштабних бойових дій на Донбасі.

Додам ще кілька власних версій: призначення нового прем’єр-міністра, суттєвого оновлення віце-прем’єрів і міністрів (міністром оборони стане Ірина Верещук); вигнання Єрмака з посади керівника Офісу Президента; назвуть ім’я кремлівського шпигуна в РНБО; введуть санкції щодо телеканалів Ігоря Коломойського. 

При бажанні можу оприлюднити ще кілька «прогнозів»  — так званих «газетних качок». Хоча це — ознака жовтої преси. Наявність газетної качки знижує авторитет видання й журналіста. Однак вона існувала й існує як засіб боротьби за увагу читачів, збільшення тиражу, а відтак і прибутків. Вираз «газетна качка» виник у XVII столітті в Німеччині. На таких матеріалах, які являли собою журналістську вигадку, тогочасні газетярі ставили позначку «NT» (non testaur — не перевірено, що на слух сприймалося як «енте», що німецькою означає «качка»).

Олександр ШИЛО
Фото з Інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21