Весна для вашого обличчя

2021-03-10 09:54

Починаємо тотальну підготовку обличчя до весни й літа!

Жаркий клімат і сонячне випромінювання несприятливо впливають на нашу шкіру – виснажується гідрорезервів, з’являються пігментація і фотостаріння. Тому до сонечка потрібно готуватися! І я розповім, як. 

Звісно, за допомогою біоревіталізації! Найкраще використовувати препарати з антиоксидантами, особливо якщо ваша шкіра схильна до пігментації – Meso-Xantin F199. Якщо такої схильності у вашої шкіри немає, то можна обрати препарати пролонгованої дії – Twac 2.0 і Twac 3.0. Вони – на основі полінуклеотидів і гіалуронової кислоти. Після цих препаратів шкіра стає зволоженою і має свіжий колір, також підвищується її еластичність. Це прекрасна профілактика передчасного старіння.
Ще один шикарний препарат – Meso-Wharton P199, який показаний для лікування і профілактики вікових змін шкіри. Він гарно впорається із зморшками, втратою тонусу, еластичності й сухістю шкіри. Адже Meso-Wharton P199 впливає на стовбурові клітини дерми, стимулює «народження» нової клітини.

Хто не може робити ін’єкційні процедури, є ідеальний варіант – пілінг PRX-T33. Його ще називають всесезонним пілінгом, «хімічною біоревіталізацією». Це омолодження шкіри без ін’єкцій. Не потребує реабілітації й – без відриву від звичайного життя.
Пам’ятаймо про хімічні пілінги, які дозволять відновити шкіру, поліпшити її рельєф, освітлити.

І, звичайно ж, ботулінотерапія. Прекрасний засіб для «стирання» мімічних зморшок із вашого обличчя (на лобі, міжбрів’ї, навколо очей, губ, на носі). Він дозволить скорегувати овал обличчя, зробити його вужчим, зменшити зморшки на шиї.
Також ботулінотерапія ліквідує гіпергідроз (підвищене потовиділення). І мова не тільки про пахвову зону, а ще й про долоні та стопи. Ця процедура зробить ваше життя набагато комфортнішим.

Приходьте на консультацію, і я підберу найбільш придатні для вас препарат і процедуру!

Косметолог-дерматолог Ольга Хандога, телефон 050-172-25-49
 

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53